Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úleva ...

7. 11. 2009

No to se mě ulevilo jako po průjmu! Co teď budu celou zimu do daní dělat?

Na http://nastenka9.blog.cz/0911/dekuji se objevil tento vzkaz do vesmíru:

Přemýšlela jsem o tom a dospěla jsem k závěru, že pokud to půjde, tak starého, nemocného člověka žalovat nebudu. Zřejmě mu psaní na oasu nějak pomáhá, přináší mu uspokojení. Myslím, že ani pořádně není schopen rozpoznávat, co dělá a co píše, jasně to vyplývá ze zmateného projevu.                                        -----------------------

Buď se nám paní bývalá výrobněředitelová posrala  (abych dodržel její slovník) strachy aby se jí nezapařila u soudu prdel (na sedačkách potažených koženkou) nebo že by jí tu prdel asi někdo rozkopal. Vypadá to především na Pavlíka, až by se domákl, co vše by vyplavalo z obou oaZS do textů obžaloby a obhajoby.

No, zamaskovala to přenádherně. Nejdříve sama vyhrožuje  trestním oznámením a žalobou a když si jenom trošičku uvědomí (pokud má čím) co by to pro  ní obnášelo, tak jí strachy hovna lezou za krkem.

Připománá to starý vojenský vtip.                                 Píše vojáček své milé: když to půjde, přijedu na vánoce domů. Ona odepisuje - půjde to, přijeď.

Závěr: nepůjde to = žaluj! A nečekej do dalšího úplňku až opět začne svrbět.     A jestli na svém blogu jessiefr píše:

#111 - Jessie:  07.11.2009, 14:23:59 | @ | WWW   Už vím, takhle:
Ve virtuálu se učíme, jak uskutečňovat svá setkání fyzická.

= tak šup šup uskutečňuj ! 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Jana F. x P1

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zvědavost asi ne

(graver, 16. 11. 2009 12:03)

Píšu, že k vyhodnocení pojmu papaláš jsou nutné nějaké informace, nikoliv že je chci znát nebo že se do toho hodnocení musím pouštět. Ostatně k takové informaci (a nejde o ničí nacionále) se umím dostat elegantněji, než se jí domáhat někde na webu.
Pokud jde o mě, madam už mantinely zná a je jen na ní, jak s touto znalostí naloží. Tím je to pro mě vyřízené.

papaláš

(Vladimír 2, 16. 11. 2009 11:23)

V tomto případě musím zklamat zvědavost!
Není přeci nutné abych ani tady, ani na chucpe
recipročně zveřejňoval nacionále manžela Jany F. alias jessie jako to již delší dobu činí ona s mými.
To že to ona činí o mě, ještě není důvodem být taky taková svině jako ona nebo týpek pod zn. BIS,
na chucpe, ačkoliv nacionále moje, Jany F. a jejího manžele jsou veřejně dostupné na internetu. Ne že bych se bál je zveřejnit, ale jak píši výše nejsem ...
... a také nejsem zastáncem této munice. Zastávám jinou formu sprosťáren povětšinou již zde uvedených
ale takovýcto p r a s á r e n se nezúčastňuji.

papaláš

(graver, 16. 11. 2009 10:19)

Pro ten výraz mám svou definici a musel bych vědět, co pan Bývalý výrobně řídil - dnes je výrobní řititel každý majitel dílničky na nábytek. A nemyslím si, že z jessie mluví papalášství. Jedná imho sama za sebe a za manžela se asi moc neschovává - ten kdyby věděl, co dělá, rozkope ji rusutur.
Jestli někoho uráží, si musí přebrat každý sám. Z toho, co řekla o mně ona sama, mě neuráží nic - co se mě dotýká, je to přirovnání k fašounům, které na svém webu doposud nesmazala. A asi je to tak dobře - pokud by měl někdo zájem, tak mu tím sama nabíjí. Můžeme se bavit o tom, kdo na svém webu píše větší sračky a sprosťárny, ale tohle je pro změnu můj limit.
Jinak je to vaše munice - klidně ji krmte dál...

Kuš

(Vladimí 2, 16. 11. 2009 10:00)

Ale -gravere- paní BÝVALÁ výrobněředitelová si stále
myslí, že může z titulu papalášké paničky urážet kdykoliv a kohokoliv a jakkoliv. Nechť si to myslí a klidně i píše dál. V tom případě se ale nejedná o to jak píšete:
*Stojí vám to vážně ještě za ty sprosťárny?*
To žádný sprosťárny nejsou, to je jenom něžné a hlavně
vzájemné laškování. Tak to taky tak berte.
*Není to škoda munice?* Této cvičné určitě ne.
Jak to říkal Suvorov - těžko někde lehko taky kdes.

jistěže to nečte

(graver, 16. 11. 2009 7:40)

- "důvěryhodní přátelé" to svinstvo čtou za ni a posílají jí rešerše. Asi ti samí, kteří mi vyhrožují :-).
Jistěže to čte - přítel na telefonu se nekoná, jen další fabulace. Pak si k tomu píše články na xx svých blozích, sama si k nim píše komentáře (občas pod jiným nickem) a sama si to pak maže. Takový uzavřený ekosystém. Stojí vám to vážně ještě za ty sprosťárny? Není to škoda munice?

Opět dobrá hviz

(Vladimír 2, 15. 11. 2009 23:04)

Normálně se dolní pysky používají k jiné (praktické
a líbivé činnost) ale tahle pizd. je používá k hvizd..
jak uvádí dnes na http://nastenka9.blog.cz/

Co to je zase za zmrdovinu jak píše:
Když si taková osoba dovolí veřejně se prezentovat jako spoluautorka takové prasárny, jako je oasa, tak musí vědět, co dělá a musí být připravena nést následky.
Jaké následky? To bylo furt vyhrožování trestním oznámení a žalobou - a furt hovno pane řídící.

No a vrchol: Mimochodem, já to svinstvo nečtu,
Tak si ho přečti ty spanilá krávo ať máš z čeho
smolit tu žalobu. Začni u -vola jak anděl-.

schrecklich...

(graver, 15. 11. 2009 20:45)

Vždyť tohle je docela normální názorová polemika - můžou nebou nemůžou si politici dovolit to či ono. Čivava nedělá nic špatnýho - normálně se baví a ptá. Jen to prostě neudělá u zdroje (protože tam by její cenné kontribuce nikdo nesmazal), ale u sebe - a založí na to extra článek, který může kdykoliv smazat.
Nikdy jsem neměl s jessií žádný zásadní problém, vždycky jsem měl tendenci ji hájit a omlouvat i přeś ty její charakterové veletoče. To, co mě dorazilo definitivně, je ten čivava efekt a to mazání. Člověk, který neumí čelit ani tomu, co sám říká a dělá a ještě má tu drzost mě citovat ("...musí vědět, co dělá a musí být připravena nést následky"), nestojí ani za plivanec do xichtu. Nechme ji na pospas jejím blogům a jejím kolouškům - to je asi ten nejhorší trest.

a zase znova

(1234, 15. 11. 2009 20:28)

jak že to ta stará štará škatule psala? doku nezačnou, tak dám pokoj. a co tohle:

Dnes v 13:18
[112] (Radka - Mail - WWW) * 15.11.2009, 08:14:49
já teda nevím, ale to pak veřejně činné osoby musí od narození žít v celibátu, nic nedělat, aby se náhodou na ně něco nevytáhlo? vždyť jsou to taky jen lidi.


Kdepak, to jste na omylu, ti, co jsou placení z našich daní, by si měli podle mého mínění dávat pořádně pozor na to, jak se projevují na veřejnosti. A podle mínění jiných (já ten názor nesdílím) by si měli dokonce dávat pozor i na to, jak se projevují v soukromí...


Když si taková osoba dovolí veřejně se prezentovat jako spoluautorka takové prasárny, jako je oasa, tak musí vědět, co dělá a musí být připravena nést následky.


Mimochodem, já to svinstvo nečtu, ale kdosi mi napsal, že tam prý "pan 1234" zametá stopy. Proč to dělá? Nestojí si za svým "názorem"? Tak mi ta osoba sdělila, že to má od počátku zálohované.


***


Jo a knížky o sexu, to bych politikům přičetla naopak jako kladný bod.

prostě ubožačka nemocná. nezbývá, než politovat,...

just to complete

(graver, 11. 11. 2009 19:19)

Pokud byste trvali na tom, že se tím budete ještě zabývat, tak jen pro úplnost (poslední 3 komentáře mají svůj význam, stejně jako to, co jessie napsala poté v kontextu toho, co smazala): http://jessie999.bloguje.cz/817058-kdo-neobstoji-na-chucpe.php.

Obdobně i ostatní smazané...

Taras ?

(Vladimír 2, 9. 11. 2009 21:17)

Kristova noho, už i ten zmrd Taras do toho žvaní

http://www.jessie999.bloguje.cz/820911-reseni-konfliktnich-situaci.php
#1 - Taras:
09.11.2009, 19:07:50 | |
Nehledej v tom algoritmus, tvůj spor nemá řešení racionální, ani úřední (žaloby atd.). Nakouknul jsem na Oasu, vždyť to je těžká hnojárna, autoři? nejsou duševně zdrávi a navíc hloupí jak punčtok, s tím se nedá zápasit, nedá se s tím vyhrát, jenom ignorovat.

To samý chucpárna, každý blog, jehož diskuzní příspěvky sestávají z jedné a nepříliš rozvité věty stojí za hovno, vždyť i sám grófko se za jeho úroveň stydí, viz jeho panika při představě, že na jeho stránky nakoukne sám veliký Cikrt.

Takže kritizuj, rozebírej ty hovadiny, ale ne u nich, tady. A maž s rozvahou, ty nejhorší výblitky přece diskvalifikují autory, ne tebe. Vždyť třeba u Chucpera vyteklý Graver ublížil nejvíc sám sobě, soudnému člověku to je jasné a i příslušníci jeho stáda se za něj styděli.
----------------------------------------------
Alespoň zde má pravdu: kdyby mazala tam kde má pořádně, nemusela by mazat svůj blog

Opět krása stíhá nádheru

(Vladimír 2, 9. 11. 2009 13:57)

Na nastěnce
http://nastenka9.blog.cz/0911/snuska-lzi#komentare
je uvedeno

Komentáře
[1] @Teo | Sobota v 18:49 | Reagovat
Chucpe už je opět takové, jako bylo předtím. Řeší se tam především problémy jedné údajně neúspěšné účetní a tutově neúspěšné bloggerky. Kdypak o mně zase napíšeš nějaký hezký článek, abyste mě tady ve smečce mohli ostouzet?

[2] Jessie | Web | Sobota v 19:26 | Reagovat
Ano, někdy si člověk musí zablátit boty, aby se bránil hajzlům. Tak nějak jsi to sám napsal. Tak se bráním, dělám, co můžu... Kdybych byla mlčela, byla bych špatná jen já a Radka by se svatouškovsky rozvalovala ve svých pomluvách a lžích.

[3] @Teo | Sobota v 21:16 | Reagovat
No a správně je to takhle"
Jsou chvíle v životě čestného muže, které ho nutí ušpinit si boty. (Victor Hugo)
Takže se tě to nemůže týkat. Nejsi muž a čest ti taky chybí. Ale týká se to mě, když o mě neustále křivácky dezinformuješ.

[4] Jessie | Email | Web | Včera v 18:21 | Reagovat
Musím uznat, že přes tento můj emotivní článek na Chucpe jisté hranice existují, jak jsem včera pocítila na vlastní kůži a jsem za tu lekci vděčná.

Dneska mi to zabránilo udělat další hloupost, a za to jsem vděčná taky. Ať jsou jistí lidé jací chtějí, ať si třeba zveřejňují moje fotky, já to dělat nebudu.

Někdy člověk ve vzteku udělá věci, kterých pak lituje...

[5] davoro | Email | Web | Dnes v 1:18 | Reagovat
Tak na tohle nemám.... Ta sebranka se do vás strefuje jak do fackovacího panáka a vy se ještě omlouváte. Tak jen tak dál. Ještě se přiserou další slepice, co u toho chyběly, a taky si přisadí. Vydrží jim to flusání tejden. Tak se zase omluvte.....

[6] Jessie | Email | Web | Dnes v 7:53 | Reagovat
Žádný strach, už mě z toho zase probrali k vědomí...

[7] Jessie | Email | Web | Dnes v 11:48 | Reagovat
Tak znovu: navrhuji všem, kterých se to týká, nechme toho. Nepokračujme a zapomeňme.

Smazala jsem komentář, který jsem u sebe zase v rozčilení napsala, protože je pod mou úroveň propírat na webu jiné osoby.

Od této chvíle neudělám nic, pokud nebudu sama ZASE napadena a donucena se bránit.
-------------------------------------------------
Navrhuji totéž ofšem v mém pojetí:
Až ji v rozčilení křápnu krumpáčem do palice, tak ho vytáhnu a SLUŠNĚ se omluvím, protože je pod mou úroveň zanechávat krumpáče byť v pitomejch palicích.
A jestli začne kvičet že ji něco bolí, tak se budu muset bránit buď novou ránou nebo soudní cestou podáním žaloby na to, že působí tím svým kvičením moc hluku v nočních hodinách.
Du blejt velebnosti ....

Léčení

(Vladimír 2, 9. 11. 2009 8:21)

No jo - ale kde by se mohla léčit?
Z Želivy ty alkoholiky premonstráti vypráskali,
u dr. Cimického to je jenom na soudní příkaz
(a žalobu podat nechce - z toho by se to pro ni
mohlo vyklubat), tak kam s ní. Budou si muset poradit
v rodině.

jsou/nejsou

(graver, 8. 11. 2009 18:34)

Smazala článek na nástěnce, ve kterém tvrdila, že fotky zveřejn ila na zaheslované oáze a heslo poslala vyvoleným. Smazala ho proto, aby v komentáři k jinému článku tamtéž mohla tvrdit bez důkazů proti sobě, žeš žádnou fotku nezveřejnila. Stejně jako v jiném smazaném komentáři tvrdila, že její rodina bez problému čte její weby, zatímco v mailech (o kterých ví, že je nikdy nezveřejním) psala něco diametrálně odlišného. Opravdu nemá cenu dokazovat další lži někomu s diagnózou "pseudologia poetica". Jana je opravdu nemocná a pokud si jí nikdo nebude všímat, bude se to jen stupňovat. Bude hrozit dalšími útoky, zveřejňováním, další lži, urážky atd., jen aby s ní někdo mluvil. Asi to bude chtít opravdu kus sebezapření, ale dialog s ní bych už skutečně nechal specialistům.

ALE...

(1234, 8. 11. 2009 18:16)

Dneska mi to zabránilo udělat další hloupost, a za to jsem vděčná taky. Ať jsou jistí lidé jací chtějí, ať si třeba zveřejňují moje fotky, já to dělat nebudu. .. asi proto, že žádný fotky nejsouz, ne?:-)))

hmm,

(1234, 8. 11. 2009 10:08)

takže jako vždycky, žádná fotka není:-( tak zase nic neuvidím.

Chucpe

(Vladimír 2, 7. 11. 2009 22:40)

Tak se na chucpe předvedla jako správná svině.
Nic jiného se sice od ní čekat nedá ale že se zařadí
až za největší kurvu z Perlovky, to jsem tedy nečekal.

To vypadá že i nadáe zachová jako správná kurva a žádnou žalobu nepodá. A je po prdeli.

a zas nic

(1234, 7. 11. 2009 21:26)

prý možná zítra, takže nic...a škoda, já se tak těšila.

couvá a couvá

(1234, 7. 11. 2009 16:42)

pořád, se vším. já už se tak těším na tu "moji" fotku, a furt nic. nějak dlouho přemejšlí. doufám, že bude aspoň hambatá:-)aby trumfla tu její jak se na chalupě fotila nahá a dala ji na net:-))