Jdi na obsah Jdi na menu
 


http://jessie999.bloguje.cz/837541-odhaleni-identity.php

Odhalení identity

Myslím si, že je správné odhalení identity autora vyloženě sprostého antiwebu, pokud se ho člověk dozví.

[1] Tribun [openID]: Správné možná,
 * 26.02.2010, 14:02:17 | @ | WWW
zbytečné určitě. Je-li dotyčný uvědomělé "slušňácké" hovado, tak si z toho nic dělat nebude, jen to rozmázne a bude ještě agresivnější na ještě více místech. Uvědomte si, Jessie, že jemu stačí nadávat, plivat či plkat, zatímco vy musíte argumentovat. A má proti vám ještě jednu podstatnou výhodu: má náskok jednoto tahu, protože zatímco on vždy ví, že útočí a chce ublížit, vy pouze reagujete.

* [2] Hamilbar:

26.02.2010, 15:40:51 | @ |

A Vám ten web vadí, Jesiie? Vyvolává ve Vás záporné emoce? O to přeci autorovi jde. Když Vás nebude štvát, tak bude jen k smíchu.
BTW nechcete hodit odkaz? Ať se také pokocháme.

[3] Hamilbar:

26.02.2010, 15:44:12 | @ |
Jo a k té otázce, samozřejmě nezveřejňovat. Eskalace války do úrovně atomového konfliktu má smysl jen v případě, že můžete něco vyhrát.

[4] Taras:

26.02.2010, 16:38:27 | |
Pokud jde o ten, o který jde, tak z morálního hlediska klidně. Jestliže se někdo zabývá tím, že z anonymity háže druhému na hlavu sračky, aniž by se pokusil o něco konstruktivního, byť i kritického, tak zaslouží po hubě, lhostejno jakým způsobem.

Je v tom háček, ochrana osobních údajů platí i pro ksindl. Jestliže tedy sis jistá a znáš adresu, možná by stálo za to napřed podat trestní oznámení nebo podnět k přestupkové komisi, podle toho, jaká je to síla (už se nepamatuju a adresu nemám). Teprve pak, až bude po právní stránce jasno, je možné jmenovat.

5] Jessie:

 * 26.02.2010, 19:58:17 | @ | WWW
Děkuju za reakce a musím se omluvit za to, že si tu řeším čistě osobní problém...

Ne, tentokrát nejde přímo o "ten" web jako takový, o kterém Taras výstižně prohlásil, že je to "těžká hnojárna a navíc autoři nejsou duševně zdrávi". Jde o to, že jsem kdysi opravdu na chvíli zveřejnila autora, protože mě napadal nechutným způsobem všude, kde jsem se na netu objevila a já jsem to jednou prostě neustála. Hned jsem to ale smazala. Pak jsem to podobně ještě jednou neustála u@Tea, ale to byl jen odkaz na něco veřejně přístupného a taky to hned na mou žádost smazal.

Takže ano, ne nějak promyšleně a cíleně, ale spíš neuváženě jsem zveřejnila identitu člověka, který mě i mou rodinu pronásledoval, špinil a urážel tím nejodpornějším možným způsobem. Jsem ráda, že to v tomto případě neodsuzujete, jestli to správně chápu. Mimochodem už to nikde není a z mé strany nebude.

Bohužel se ale našel jistý "psycholog Salvatore" (ne přímo autor antiwebu, ale jejich kamarád), který na netu varuje lidi, se kterými si přátelsky povídám, aby si na mě dali pozor, protože "ráda (!!!) zveřejňuju osobní údaje".

Přiznávám, že mě tahle špinavost od tohoto člověka rozhodila, tak jsem sem dala tenhle post.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Škoda že zapomělA dodat, že nejen zveřejňuje osobní údaje ale i udává majitelům
tohoto serveru když chce být sprostá k ostatním a nechce mít na očích odpovědi na svoje sprosťárny.
Jak cudně skuhrá o napadání nechutným způsobem když mě sama
nazvala na BC volem.
Jak cudně mlčí o tom že zkoušela jak budou reagovat ostatní na to, že když nezveřejní přímo osobní údaje jak má ve zvyku ,tak že by zveřejnila alespoň odkaz na informační zdroj kde by se daly nalézt.
 Jistě, až zveřejní odkaz bude to ten samý zdroj kde jsou i informace o její identitě.
                                                                             To co doporučuje Taras - to by
bylo výborné = možná by stálo za to napřed podat trestní oznámení nebo podnět k přestupkové komisi,
 protože by se provalilo vše, od smazaných sviňáren na oaZe
až po vyjádření její rodiny jak se jí cokoliv dotklo.
Mj. to trestní oznámení jí bylo již doporučováno několikrát - a ono nic. Podkladů je zde dost a ostatní by  majitelé
estránek ze smazaných Janiných výplodů jistě "vytáhli" jako potřebný podklad pro to trestní osznámení.
Pro Tarase: ano jsem "uvědomělé "slušňácké" hovado" co si
dokáže poradit s leckterou sviní a co se nebojí komentářů -
proto je nemaže a nikomu nezakazuje sem psát (nikdo tu nemá banán). 
= Takže ne nějak promyšleně a cíleně, ale spíš neuváženě jsem zveřejnila identitu člověka,= takže to lze očekávat takovouto "těžkou hnojárrnu" Jany F. kdykoliv a kdekoliv.
Pak také platí to Tarasovo:
A skutečnou identitu oponentů zveřejňují zase jenom hajzlové, ti, kterým chybí argumenty a snaží se druhého poškodit něčím, o čem se domnívají, že je to velká pohana: napráskáním jména nebo povolání. Sami by takové provalení považovali za ostudu, tak to dělají jiným.
Proč to bylo na oaZe tak rychle smazáno - se zase nikdo nedoví
Takže naschle u další sviňárny na oaZe při příštím úplňku !  
 Nebo dříve ..... ???
 
 
 

Náhledy fotografií ze složky Moje pravda vítězí

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...a tímto bychom to mohli uzavřít:

(graver, 27. 2. 2010 19:27)

http://tarasz.blog.cz/1002/varta-a-vatra
"A skutečnou identitu oponentů zveřejňují zase jenom hajzlové, ti, kterým chybí argumenty a snaží se druhého poškodit něčím, o čem se domnívají, že je to velká pohana: napráskáním jména nebo povolání. Sami by takové provalení považovali za ostudu, tak to dělají jiným"

i na gumy už došlo...

(graver, 27. 2. 2010 18:29)

Jednoho jsem dokonce chytil in flagranti. Soused - ještě měl v ruce šroubovák. Blbec ho obrátil proti mně - nenapadlo ho, že z té hospody jdeme dva. Ale to je náhoda - v té džungli, kde bydlím, se nikdo o nic nezajímá a někoho chytit je umění. S ožralými studentíky, kteří táhnou ulicí a ničí, na co přijdou, to ještě jde, ale na blízkých kolejích bydlí UKáčka a tam už končí prdel.

mimochodem

(1234, 27. 2. 2010 15:51)

lepší poblitý dveře, než když ti "obdivovatel" pravidelně píchá gumy:-(

sněženky???

(1234, 27. 2. 2010 15:51)

tak to u nás je furt sníh:-(

pozdě...

(graver, 27. 2. 2010 15:29)

Někdo už mě asi zveřejnil. Před chvílí jsem se byl podívat na sněženky (no jo, ty studená děvko, tvůj čas končí) a koukám, že mám poblitý dveře.
p.s.: odhánět od dveří něco, co by *mě* obdivovalo by se mi asi nelíbilo - to by musely být fakt hustý kreatury...

tůůůdle

(1234, 27. 2. 2010 14:43)

to víš, já tě tady zveřejním a ty pak budeš od dveří odhánět davy obdivovatelek, to by se ti líbilo:-))

to je bordel

(graver, 27. 2. 2010 14:02)

Ne, Salvi je můj známej a kdysi taky cosi napsal na Oáze, když už ta křivárna byla moc i na něj - těžko nějak zná někho odtud. Já už nevím, kdo kde používá jakej nick, kdo je 1234, kdo je graver, kdo je autor jakých stránek... Já už jsem to přestal sledovat nějak vloni a mám v tom hokej. Pokud jde o nějaký zveřejňování, tak já barvy duhy neřeším. Moje identita známá je (až tě naseru, klidně ji zveřejni :-))), je dohledatelná, kdo chce, umí si ji najít, ale nikomu to usnadňovat nebudu. Právní diskuse nemají smysl - jakmile to někdo udělá (a ti, kteří to už udělali, ztratili náskok), zahazuje trumfy. Autor té snahy získat alibi pro své jednání si neuvědomuje, že kdyby byli jiní podobné sračky, tak prostě zveřejní odkaz na identitu, pak řeknou "jejda, to jsem nechtěl, to jsem se nějak rozrušil", omluví se a do smrti budou ohazovat ty, kteří se o jejich svinstvu jen zmíní.

varování

(1234, 27. 2. 2010 13:48)

...Jinak s tímhle hodně opatrně - a všichni...
tak tohle se mě netýká. nikdy nebylo mým zvykem kohokoliv odhalovat a věřím tomu, že to ani nikdy neudělám. nějak se mi tyhle křivé praktiky eklují.

jejda:-((

(1234, 27. 2. 2010 13:46)

taky mi ten závěr nějak unikl:-(( to je teda pěkná mrcha, ještě že ho neznám a přitom mi připadal jako solidní člověk, nepsal žádný křivárny a byl slušnej. ale třeba nám bude prozrazeno, kde ty špinavosti píše.
ta má otázka spíš byla na autora těchle stránek, to má být jeho kamoš, ne? nebo to zase nějak celý blbě chápu...

btw:

(graver, 27. 2. 2010 13:36)

Teď čtu ten konec - Salvi někdy zveřejnil nečí osobní údaje? A bonzuje majitelům nějakého serveru? Salvi, ty setapouchu - tohle mi vysvětlíš a bude tě to stát pár piv!

Re: salvatore

(graver, 27. 2. 2010 13:26)

Kámoš ne, jen známej (sorry Salvi :-)). Jak prozradit - zveřejnit jeho identitu? :-)). Vy víte, o co jde? On někde na netu před někým někoho varuje? My se zase tak často nepotkáváme...
Jinak s tímhle hodně opatrně - a všichni. Pokud se někdo rozhodne legalizovat to, za co se sám x-krát musel omluvit a shodne se s ostatními i se sebou samým, že je košer zveřejnit něčí identitu, tak to platí i naopak. Tohle buď v pořádku je nebo není - bez ohledu na to, jestli je někdo mým "nepřítelem", provozuje nějaký antiweb (n.b. když ten druhý provozuje antiweb taky). Není to tak, že když mě někdo sere, tak ho zveřejním, ale jinak je to fuj. Takže buďme rádi, že ten článek skončil, jak skončil - jakmile tam bude jasně napsané, že to autor považuje za správné, je možné to chápat jako obecný souhlas a udělat totéž.
Jestli chcete se svou identitou ven, tak to udělejte a neste následky, jestli ne, tak to nedělejte a nevysírejte se navzájem.

salvatore

(1234, 27. 2. 2010 11:10)

nemůžete mi prozradit, kdo je ten salvatore, když je to váš kamoš?:-))