Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prdlajs poslední příspěvek, tu špinavou práci již udělali jiní - alien a wefka     (vagínový jánošíci na bojišti od vagíny k rusutzru )  a tak si může hrát  ma spravedlivou.       http://www.jessie999.bloguje.cz/      3.5.2010

Po dohodě s graverem zveřejňuji ještě toto: něco jsme si s graverem vyříkali a oba jsme se shodli na tom, že si přejeme ukončit tuto komunikaci. O totéž žádáme ostatní.

Pro mě tím tahle záležitost definitivně končí a nebudu se k tomu nijak a nikde vyjadřovat. Pokud v tom všem někdo přesto bude nějakým způsobem, byť v dobrém úmyslu, pokračovat, činí to bez mého vědomí, odpovídá si za to sám a já se od toho distancuji. Odpusťte mi, nechci vést žádnou "válku".

Chybí tam "předem prohranou" válku jak doporučují výše uvedení zde:

 CITÁT:   Ten alien je ale kus kokota!
něco tak blbýho snad ani nemůže existovat!

Bohužel existuje a aby to bylo zvýrazněno (kdyby tu vyblitinu zase na tom svém kokotu nebo kokonu) ten kokon nebo kokot smazal = jak to odkoukal od Jany F., tak jsem TO sem překopíroval: To co Jana smazala "před dohodou" s graverem, opakuje ten kokot znova a navíc ještě rozšířil okruh:

Několik kreatur, jmenovitě nicky graver, Vladimir, Radka                     dlouhodobě terorizují všemi možnými prostředky jednu ženu a její rodinu      To bude sranda, ba přímo prdel až se o tom RODINA dozví! Kdopak jí to asi z těch vaginálních jánošíků sdělí? Alien nebo Wefka? Oba doporučují Janě F. nebo snad jenom Jessii podání žaloby, trestního oznámení a pod., dokonce by dodali i odborný  personál (jistě zdarma) a ono furt HOVNO! Je to jenom plácání ocasem o rybník. Totéž u tohoto, níže uvedeného výblitku:                                             udávání adminům, ačkoliv jde o jimi běžně používané praktiky.               Nechtěl bys Aliene ty kokonový kokote konkretizovat kdo udává adminům? Klidně si to na oaSe ověř i s adresou admina estranek a zeptej se ho (resp. jí, paní Mikuláškové, kterému udavači  zaslala moji odověď).

Od: "eStranky.cz | Pavlína Mikulášková"   Předmět: Re: eStránky    Datum: 29.3. 2010, 13:50 

Dobrý den, o Vašem postoji jsem informovala stěžovatele.                       Pokud by se na nás  obrátila Policie ČR předáme všechny dostupné informace.
Hezký zbytek dne
S pozdravem
Pavlína Mikulášková

Jinak mezi znalými ze sebe aliene děláš vola a tvoje kydy  ztrácejí na důvěryhodnosti a brzy klesnou na úroveň sviňáren Jessie/Jany F.        

   Pokusy jsou již zde:

O každém z vás mám dost informací o vašich nezpochybnitelně nezákonných činnostech, které jsem už v minulosti předal svému právnímu zástupci a kdykoliv bude potřeba, budou proti vám adekvátně použity.                            Už se těším ty zmrde.

Osobně přístup Jessie v této věci nechápu, radil jsem jí opak toho, co udělala a také podniknutí adekvátních kroků vůči daným stalkerům                                            Jessie žádné platné zákony ČR neporušila, ty ANO.
Třeba už jen zákon o stalkingu, ty psychopatický magore.
Ten jste porušili všichni tři, graver, Vladimir, Radka.
Pokud se do toho vloží poctivě policie, těch důkazů je dost.                                    Na nic jiného se netěším: jižjednou jsem psal paní Janě F. že by bylo vhodné aby to projednával soud na Kladně (tam mají dřevěné lavice a tak se to dá vydržet) a ne v Praze (tam mají lavice polstrované koženkou a potí se mě tam prdel).   To by nebylo vhodné místo pro aliena když si ji nemá kde umejt viz info z kokonu tys sam o sobe napsal,ze ve triceti bydlis s maminkou .ze mas byt bez koupelny a spinavej zachod.:

Takže hoši milý, můžeme zahájit sázky na to jestli Jana F. nebo Jessie podá trestní oznámení nebo žalobu a jestli s ní bude i rodina souhlasit. Jenom aby z toho nebylo Janino oznámení, že sekretářka nejen odvolala manžela ze služební cesty, ale že celá firma přestala Kalit ocel po dobu soudu, neboť pracující se postavili v jeden šik svědků.............. a způsobili rudou záři nad Kladnem,                                        . .Jana F. totiž potřebuje jenom to, aby NĚKDO (zde alien a Wefka) za ní (po jejich lživých informacích) vzali ty její sračky do ruky, udělali z nich skvělý parfém a z ostatních udělal na všech možných serverech.ty svině co ji tak hodně škodí.         Přesný návod JAK NA TO již uplatnila několikrát: lhát, špinit, překrucovat fakta a pak vše smazat a dělat ukřivděnou. To u soudu neprošlo ani Hulínskému a to ho zastupoval nějaký sokolík! Teď má místo souboru  Bambini di Praga akorát pěvecký v. v.  sbor Hambini di Pankrác.      Takže nashledanou v lepších časech ........

Kdyby alien svůj výtvor na kokonu smazal tak je překopírovaný sem a může být používán místo nedělní chvilky poezie:    

                      Ty obzváště hutné a chutné pasáže jsem zdůraznil.

http://alien.bloguje.cz/847393-jak-udava-a-bojuje-graver-nejen-se-zenami.php

Jak udává a "bojuje" graver (nejen) se ženamiRubrika Svoboda a demokracie

Několik kreatur, jmenovitě nicky graver, Vladimir, Radka dlouhodobě terorizují všemi možnými prostředky jednu ženu a její rodinu. Zveřejnění a rozebrání této kauzy v základních principech považuji za elementární.

Hysterickou reakci gravera na Jessiino naprosto obecné, nekonkrétní pravdivé vyjádření považuji za tragikomickou ubohost duševně narušeného jedince, stejně jako výhrůžky trestními oznámeními/žalobami/nespecifikovanými donucovacími kroky za konstatování o nějakém netovém nicku.

Včera se zde na pár hodin objevil text obsahující dvě vyjádření k jedné vleklé kauze bloguje, Jessie a gravera.
Vyjádření Jessie bylo veřejné a svého času publikováno na jejím blogu.Tedy tím už je veřejným k dispozici pro všechny, ať je smazáno nebo ne a tak s ním budu nakládat čistě za svou osobu.
Vyjádření gravera v reakci na něj bylo už v rámci soukromé pošty, což jsem nevěděl a nepoznal i proto, že bylo zcela v intencích graverova běžného chování a vyjadřování.
Obsah textu mi byl zaslán zdrojem, který si nepřál být zveřejněn a nešlo o Jessie.
Jak šel původní text zcela mimo mě, tak celá kauza honu několika bezcharakterních kreatur na jednu ženu a její rodinu, už mimo mě nejde a jít nemůže.
O co zde v jádru jde.
Několik kreatur, jmenovitě nicky graver, Vladimir, Radka dlouhodobě terorizují všemi možnými prostředky jednu ženu a její rodinu. 
Shánějí si na ni i její blízké osobní/intimní informace, které proti ní následně používají.
Dokonce ji svým dlouhodobým terorem donutili k tomu, aby se stáhla z netového života pod svým běžným nickem a rozhodla se ukončit činnost svého úspěšného blogu na bloguje.   Tohle jsou osoby jako graver, Vladimir, Radka.
A úplně stejné praktiky na jiné nepohodlné lidi, jejich blízké a projekty používají z mých osobních zkušeností i informací z relevantních zdrojů běžně na bloguje i jinde tyto nicky: kopřiva, vivien, cheorchia, manželka, galahad, enterprice, pašerák, sundance, ness, asTMA, angela a pár dalších. 
Protože si myslím, že jde o zásadní věc a obsah graverova vyjádření je zcela mimo nějaké nutně tajné principy soukromé pošty, převyprávím ho, když už si graver ani Jessie nepřejí jeho zveřejnění a Pravidla AK taktéž nedovolují zveřejnění osobní pošty bez souhlasu obou stran.    
Zveřejnění a rozebrání této kauzy v základních principech považuji za elementární.
Zvláště v kontextu toho, jak ze sebe graver, jeho přátelé, i všichni zde zmínění všude dělají svaté a jiné slušné lidi, jejich blízké nebo jejich projekty cíleně lhaním špiní.
Stejně, jako v kontextu toho, jak se graver a jeho přátelé, nebo sympatizanti typu vivien, kopřiva, cheorchia, manželka, enterprice, angela apod. vždy distancují od jakýchkoliv aktivit typu trestních oznámení, žalob, udávání adminům, ačkoliv jde o jimi běžně používané praktiky.
Reakce všech zúčastněných stran ohledně celé věci v Shoutboardu i pod smazaným textem kopíruji sem v nezměněném znění pro zachování kontextů.
Dále to není Jessiina věc a věc onoho zdroje, ale alienova věc (a každého, kdo tohle svinstvo vidí stejně jako já a není jich málo).
Takže, já konstatuji čistě za sebe, že dle mých vlastních informací, zkušeností a dále z relevantních zdrojů graver, jeho přátelé i všechny zde v daných kontextech zmíněné nicky cíleně získávají často nelegálními cestami osobní a intimní informace na jim nepohodlné lidi i jejich blízké a následně je všemi dostupnými legálními i nelegálními prostředky zneužívají a používají, aby je maximálně poškodili.
Zatímco graver hystericky brečí, když se řekne pravda s použitím jeho nicku, sám běžně používá občanská příjmení jiných lidí a jejich blízkých, o kterých lže a špiní zcela konkrétní komerční i nekomerční projekty.
O tom, že graver veřejně schvaluje a nadšeně oslavuje všechny zmíněné ubohé praktiky jiných zde zmíněných kriplů a sviní, snad ani netřeba mluvit.
Teď už se graver, Vladimir a Radka můžou snažit přímo vůči alienovi místo teroru proti jedné slušné ženě.  
Pokud na to máte koule, vy ubožáci.
Já vám v ničem neustoupím, vše vám vrátím stonásobně a jakékoliv snahy vám spočítám i s úroky nejen já, ale i mí schopní známí a přátelé.
Mně nemáte jak ublížit, já vám ano.
O každém z vás mám dost informací o vašich nezpochybnitelně nezákonných činnostech, které jsem už v minulosti předal svému právnímu zástupci a kdykoliv bude potřeba, budou proti vám adekvátně použity.
Pokud mě chce graver poprosit, aby bylo místo mého převyprávění zveřejněno jeho svinstvo v nezměněném znění, vyhovím mu.

Hysterickou reakci gravera na Jessiino naprosto obecné, nekonkrétní pravdivé vyjádření považuji za tragikomickou ubohost duševně narušeného, zakomplexovaného jedince, stejně jako výhrůžky trestními oznámeními/žalobami/nespecifikovanými donucovacími kroky za jakékoliv konstatování o nějakém netovém nicku.
Postup Jessie ve formě ustupování, kompromisů a schovávání se kvůli teroru daných psychopatických, duševně narušených jedinců považuji za chybný, s teroristy se nevyjednává, neschovává se před nimi a nesmí se jim ustupovat, protože pak prostě nikdy nepřestanou a jen je to povzbudí ke zvýšení teroristických praktik.
Jde pouze o manipulační techniku zastrašování, žádná svéprávná exekutivní instituce se při stavu současných zákonů nebude zabývat konstatováními o virtuálním nicku.
Zato nelegálními praktikami k získávání osobních informací, jejich šířením a dále transparentními lžemi o nekomerčních projektech se zabývat zcela jistě bude, gravere, cheorchie, viviven, angelo, gahalade, enterprice, kopřivo apod., a to už je nezpochybnitelně parketa vašich běžných aktivit.
Pokud v nich budeš ty gravere a zmínění dále pokračovat, podniknu nejen já všechny nutné kroky, aby v nich každá taková osoba přestala.
Jessiino vyjádření o graverovi a jeho běžných praktikách podepisuji jistě nejen já a beru ho doslovně za své.
Každopádně počítej ty gravere i všichni podobní s tím, že v alienově webovém prostoru vám nikdo v ničem ustupovat nebude, zde platí zákony dobra, slušnosti a pravdy, zde si se svými praktikami bezcharakterních kurev ani neškrtnete a nemáte zde žádnou šanci.
Tady platí alienova pravidla a je alienův webový prostor, prostor kde vládnou slušní, rozumní lidé a zrůdy jako vy končí na popravišti.
Můžete brečet, stěžovat si, upalovat se, ale to je asi tak vše, co s tím uděláte, vy nuly.

Vyjádření obou stran sporu
-----
"Blog jsem ukončila kvůli neustálému pronásledování a bezdůvodnému napadání a vyhrožování ze strany gravera. Vše vyvrcholilo tím, že začal všude možně zveřejňovat moje osobní údaje, nabádal ostatní ke kontaktování mé rodiny a obávala jsem se proto ohrožení svých blízkých."
Jessie
graverova reálně interpretovaná výhrůžka
Okamžitě do daného data vyjádření o mé osobě (viz výše) na tvém blogu bez jakéhokoliv dalšího komentáře stáhni nebo na tebe podám skrz právníka trestní oznámení.
Poskytnu pověřeným osobám všechny osobní/intimní informace, které jsem si na tebe a tvé blízké zjistil, aby je mohli proti tobě a tvé rodině všemi existujícími donucovacími prostředky zneužít a použít.
Nebudu už dále tolerovat, abys o mně a mých svinstvech zveřejňovala i obecně vyřčenou pravdu.

Každý si svůj obrázek může udělat sám a nepochybuji, že při adekvátní snaze může z daných zdrojů získat také graverovo vyjádření, o kterém zde bude graver jistě lhát a tvrdit, že jsem ho interpretoval nepřesně.

Ne, má intepretace je naopak přesnější než samotné původní vyjádření, protože vysvětluje i obsažené donucovací, nátlakové graverovy náznaky.

graver se dál může utkat s chlapy místo jedné terorem gravera a jeho přátel unavené ženy.

Z informací, které jen já osobně často bez vlastní zásluhy na každou zmíněnou osobu mám, bych každému podobnému individuu radil sklapnout podpatky, na nikoho neútočit a někam hluboko zalézt, než to pro něj dopadne hodně špatně. 
Dokud to není vyloženě nutné a nejsem k tomu donucen pro ochranou svou, svých blízkých, svých projektů, nebo nějakého slušného člověka, tak tyto informace používat nebudu.
Ale jakmile to naopak bude nutné, použiju je proti dotyčným všemi dostupnými prostředky.
Dotyční špiní tolik lidí a hází na ně lži a sračky, že si ani neuvědomují, kolik mají zarytých nepřátel, často více než alien, který ale narozdíl od nich svými aktivitami neporušuje zákony. 
Na zmíněné osoby se ani nemusím snažit nic shánět, většinově mi informace poskytli jejich nepřátelé a často rádoby přátelé (a že by se každý z nich divil, od koho všeho mi na ně něco zajímavého přišlo) a zbytek mi ve své hlouposti a pocitu beztrestnosti poskytli sami.

Pokud se graver i ostatní zmínění chtějí kdykoliv, jakkoliv, s kýmkoliv ze slušných lidí pouštět do boje trestními oznámeními/žalobami, nechť počítají s tím, že všechny jejich běžné aktivity budou zveřejněny, prošetřeny a po zásluze dle platných zákonů ČR i jinak potrestány.
Kdo chce vyhlašovat válku, měl by na ni mít sílu, prostředky a žaludek.
A pokud ji chce vyhlašovat trestně-právními kroky, měl by být čistý jako lilie.
Na každého si něco najdou, ale na vás je toho tolik a často tak závažného, že byste skutečně měli urychleně zmizet a změnit identitu vy, nikdo jiný.
alien
alien | 3.05.2010, 20:06:00 | trvalý odkaz | Novější |

Komentáře (31)

Tip: Číslo ve hranatých závorkách vytvoří odkaz na jiný komentář
avatar
1 Přeřazeno ze Shoutboardu
alien | 03.05.2010, 20:41:28
alien: musím říct, že větší póvl, než jsi ty, jsem už dlouho neviděl. Dostal jsi na prdel a vyřešil jsi to zveřejněním soukromé korespondence? To je asi poslední stádium, že, ty hajzle?
graver

Hele gravere, netuším, o čem mluvíš, ale budu ti to muset smazat. :, Ten dnešní převzatý text nemá s naší debatou vůbec co dělat a není ode mě. Takže se rozčiluj na koho chceš, ale mě s tím nespojuj, já to jen umožnil publikovat, nic víc a nic méně. Co přesně je osobní korespondence?Ta tvoje část? Zklidni se a uvědom si, že já zde ohledně cizích textů poze supluji vkládací formulářové okno, nic víc. Pokud jde skutečně o os. komunikaci, bude text smazán. Tím, že budeš kopat do formulářového okna, se nic nevyřeší. Třeba teď poprvé aspoň trochu pochopíš, že zde pravidla platí pro všechny stejně a stejným metrem, a chrání i ty nejhorší.
alien

Jak přesně můžu zveřejnit já nějakou tvoji osobní korespondenci, když jsme si my dva nikdy nepsali, prober se. Můžou to udělat jen ti, se kterými sis psal a ti, kterým to poskytli. Tvé vyjádření mi přijde obecné a v tvých běžných intencích, jaké poskytuješ veřejně. Nepřijde mi, že by šlo o osobní korespondenci a pokud ano, že vybočuje z toho, jak se vyjadřuješ a chováš veřejně. Takže se nediv, pokud žádné podezření nebylo. Zklidni se a dej k tomu místo invektivů jasné, slušné, faktické vyjádření, pak to posoudím.
alien

Netušíš, o čem mluvím, ale b udeš to muset smazat? Zveřejňuješ tu cizí osobní korespondenci a *mě* chceš mazat? A ještě máš odvahu tvrdit, že pravidla platí pro všechny, ty darebáku? Tohle jsi opravdu přehnal - stejně jako jessie, která rozeslala mé soukromé maily na všechna nádraží
graver

gravere,Tebe tady v te spolecnosti,kde plati pravidla SFS a to bych zduraznila predevsim to SLUŠNĚ ,neco prekvapuje ?
cheorchia

Ano, překvapuje. Nechť mne Aštar ochrání před vlastní blbostí a kope mne do prdele tak dlouho, dokud mi to nedojde. Mirek Dušín byl blbec. Timur byl blbec. A já jsem taky. Kdyby si někdo napsal na klacek "alien je hajzl, jessie je svině" a mlátil mě s ním do hlavy, stejně mi to nedojde. Proč, gravere? Proč kurva děláš tu stejnou chybu furt dokola?
graver

gravere, takhle ti nejde pomoci, když se zjevně neovládáš a chováš jako ženská. Uklidni se a vykádři jako chlap.Co a kde přesně je osobní korespondence. Pokud tomu tak je v nějakém příspěvku, bude to smazáno. Co se týče brečení ohledně zneužívání os, dat z úst osob typu cheorchia, musím se ovšem smát, protože ona byla jednou z těch, kteří to v rámci bloguje běžně dělali a dělají.Stejně jako angela, vivien, kopřiva, manželka a také ty, gravere.
alien

Text s názvem "Jak udává sociopat" byl vzhledem k porušení Pravidel AK smazán. Důvod: zneužití osobních dat. Pravidla AK platí pro všechny a všechno stejně.
alien

Přečti si pozorně text s názvem "Angel" na kokotu a polož sám sobě otázku, proč jsi v jeho případě nereagoval stejně hystericky. Jsi jeden z těch, co hasí jen to, co pálí zrovna jejich zadek. Já mám stejný metr a mé zásady jsou pevné a platí stejně. Tím jsou dány i systém a pravidla kokonu v praxi. Zaslané texty už vpodstatě ani nečtu, maximálně tak perex, nemám na to čas ani náladu, skutečně roboticky nahrazuju vkládací okno. Při porušení pravidel se vůči textu dle toho postupuje, buď je přeřazen do Arény nebo smazán, jako v tomto případě. Tím to považuji za ukončené.
alien
avatar
2 Přeřazeno z prostoru pod smazaným textem
alien | 03.05.2010, 20:43:24
Jessie | 02.05.2010, 17:29:53
Požádala jsem o smazání. Je tam použita soukromá korespondence, věřím, že nedopatřením, a že se nic takového na kokonu netrpí.
avatar
3
graver [openID] | Mail | 02.05.2010, 17:32:31
Citovaný text je obsahem mailu, který jsem poslal jessii, takže tvrzení "nejde o Jessie" je lež. Takže pokud to neposlala ona, musela obsah mailu (a nejen tohoto) sdělit někomu, kdo ti to poslal. Z mé strany to byl pokus o zastavení nezákonných lží, které o mně jessie šíří. Konkrétně reakce na toto její (po vzájemné, a jak jsem si doposud myslel férové dohodě smazané):

----------------------------------------
Blog jsem ukončila kvůli neustálému pronásledování a bezdůvodnému napadání a vyhrožování ze strany gravera. Vše vyvrcholilo tím, že začal všude možně zveřejňovat moje osobní údaje, nabádal ostatní ke kontaktování mé rodiny a obávala jsem se proto ohrožení svých blízkých.
-------------------------------------------------
Zveřejňováním soukromé korespondence, proti kterém jessie vždycky tak vehementněn protestovala, padá na samé dno nejen ona, ale i ty. Výsledek můžu jen přičíst své bláhové snaze o fair play s někým, kdo zřejmě nemá osobní hranice.
avatar
4
graver [openID] | Mail | 02.05.2010, 17:37:03
I přes toto svinstvo se nezachovám stejně a nezveřejním svou komunikaci s jessií, jejímž výsledkem je to, co tady alien prezentuje. Pokud bude tento post na žádost jessie smazán, budu ho reprodukovat na svém webu - tohle svinstvo je už hodně za hranicí čehokoliv a je pro mě jen dalším důkazem charakteru jessie, aliena a jim podobných. Pokud někdo rozesílá privátní komunikaci (n.b. tohoto druhu), zbavuje se práva na jakékoliv ohledy
.
avatar
5 [2]
graver [openID] | Mail | 02.05.2010, 18:15:09
Ta mrcha bude ještě žádat o smazání a apelovat na to, že na kokonu se soukromá korespondence nezveřejňuje? U ní je to v pořádku, ale když to udělá jiný, je to ee?
Aliene, ty blbče, uvědomuješ si, co jsi udělal? Tím, že jsi tohle z čiré pomstychtivosti zveřejnil, jsi jsi jessii prokázal stejnou službu, jako wefka. Ukázal jsi, že je svině. Mě se to nijak nedotkne, ale jí jsi pěkně navalil - kdybys to nezveřejnil, nikdo by se nedozvěděl, co udělala. Neumím si představit, jaký odpad ti po tomhle ještě bude fandit.

avatar
6
Cheorchia | 02.05.2010, 18:16:31
Mno a pak se alik divi,ze se apeluje na admina bloguje....
avatar
3 Vyjádření Admina k této kauze
alien | 03.05.2010, 21:09:59
*graver by měl být v první řadě Adminům kokonu vděčný a poděkovat, že byl daný text obsahující osobní korespondenci adminsky vůbec řešen a dokonce při potvrzení faktu osobní korespondence smazán.
Jako vůbec první krok měl Adminy kokonu slušně upozornit a požádat místo toho, aby zde začal sprostě nadávat a hystericky panikařit jako malé rozjívené dítě.
Kokon není žádný plytký blogísek, ale mnohovrstevný prostor, na kterém je před i za oponou kupa práce, a rozhodně není v silách Adminů a Šéfredaktora řešit všechny problémy ještě předtím, než vůbec vzniknou.
Tedy v tomto případě adminsky řešit všechny příspěvky ještě předtím, než jsou vloženy.
Na daný příspěvek porušující Pravidla AK zafungoval zcela standartní adminský postup běžný v kokonu a graver si nemá na co stěžovat, měl by slušně poděkovat.
Ovšem.
Tento postup NENÍ na jiných webech standardní a běžný, právě naopak je všude jinde tolerance zneužívání osobních dat, nebo právě osobní korespondence naprosto běžným jevem.
A byl to právě uživatel graver, který se např. i pravidlu o zneužívání os. dat vysmíval, a teď právě uživatele gravera chrání.
V kokonu platí pravidla stejným metrem pro všechny a všechno, chrání tedy dokonce i darebáky a grázly, jako je graver.
Je to právě graver, kdo vždy všude házel sračky na Pravidla, systém a Adminy kokonu, jak jsou totalitní, nesmyslné, uplatňované v nestejném metru.
To jsou skutečné lži vykřikované graverem stále na každém kroku, ne to co o nicku graver napsala dle pravdy Jessie.
Pokud by měla být legislativa ohledně transparentních lží nějakého netového nicku, půjdou graver a jemu podobní první za katr.
Osoby jako angela, vivien, kopřiva, galahad, graver by podle takového zákona dostali minimálně deset let, důkazů jejich transparentních lží a zneužívání osobních dat je jen na bloguje nekonečně.
Ale nic takového jako zákon v problematice netových nicků a jakéhokoliv jejich poškozování není, ať už je to špatně nebo dobře.
Poškozování konkrétních projektů a konkrétních občanů skrz osobní data, transparentní lži už ale v legislativě JE.
A to je něco, čím všichni zmínění platné zákony ČR neustále porušují a nejen já na to mám nezpochybnitelné důkazy (ostaně jsou po celém bloguje veřejně přístupné).
Teď právě graverým lhaním neustále špiněné systém, Pravidla a Admini kokonu zasáhli v jeho prospěch.
Řekněme si tento fakt ještě předtím, než bude graver dalších sto let jako vždy lhát, jak ho ve všem poškozují a jaká je ublížená chudinka.

*Vyjádření Jessie na adresu gravera na jejím blogu vidím jako naprosto neškodné, v kontextu toho je graverova hysterická reakce a vyhrožování skutečně směšná, až tragikomická.
Kdybych já měl podávat trestní oznámení/žaloby pokaždé, když graver a jemu podobní transparentnímá lžemi poškodí mě, mé blízké nebo mé projekty, seděli by do konce života na policii u výslechu, u soudu nebo v chládku.
*Napsal jsem úplně to samé co Jessie a v ještě horším podání.
Co na to graver?
Teď můžeš gravere zkusit vyhrožovat mně a kokonu.
Pošlu tě kam, no do prdele, ty tragikomický šašku.
A tvé vyhrožování hodím na hlavní stránku.
Sklapni podpatky, zavři hubu a buď rád, že se nějakej chlap pořádně nepustí do tebe a tvých nezákonných aktivit všemi dostupnými prostředky.
První, co bys měl dostat, je přesdržka, aby ti to pročistilo hlavu a neměl jsi zapotřebí v hejnu zneužíváním osobních dat útočit na nějakou slušnou ženskou, sráči.

Sám osobní data běžně zneužíváš, ta skutečná a tady brečíš jako sráč, že o tobě někdo bez použití osobních dat napíše v obecném vyjádření pravdu a vyhrožuješ trestním oznámením a dalšími kroky, a co je nejlepší, zneužitím osobních dat, které jsi na něj nasbíral.
Myslím, že pokud by měli chlapi z okolí Jessie a z její rodiny něco řešit, je tvé bydliště a přátelské popovídání z očí do očí.
Myslím, že sehnat tvé příjmení a adresu není žádný nepřekonatelný problém.
Být tebou bych si při tvých sprostých aktivitách hlídal v noci záda a nechodil parkama a tmavejma uličkama.
Přesdržka by ti neuškodila, abys měl to trestní oznámení na neznámého pachatele proč podávat.

Co tě zatím chrání, je fakt, že ty jsi skutečně spíše k smíchu
Bohužel Jessie tvé manipulační bububu bere vážně a místo toho, aby se ti smála, povedlo se tvé partičce dostat ji do sraček.
Tak teď dostanu do sraček já tebe a jistě nebudu sám, kdo se do toho vloží.

Jessie žádné platné zákony ČR neporušila, ty ANO.
Třeba už jen zákon o stalkingu, ty psychopatický magore.
Ten jste porušili všichni tři, graver, Vladimir, Radka.
Pokud se do toho vloží poctivě policie, těch důkazů je dost.
Dále zneužívání reálných osobních dat, které jste při svém dlouhodobém stalkingu vůči Jessie a jejím blízkým zneužili.
Být tebou, byl bych hodně rád, pokud někdo nepodá trestní oznámení na tebe, při počtu tvých nepřátel se mu důkazy do šuplíku jen pohrnou.
Podávat trestní oznámení na aliena a kokon se vydej s ročním předstihem, protože fronta je zatraceně dlouhá a důkazy reálné protizákonné činosti žádné. :,
avatar
4
Cheorchia | WWW | 03.05.2010, 21:21:54
Aliene....Ty dusevne pracuj,at neco poradnyho vymyslis,kdyz mas tolik casu...Hlavne pak nebrec nad kapitalistickou spolecnosti,ze nemas na barak.Jak rika Belmondo v Ceste zhyckaneho ditete:"Ma vira je matematika,kazdy ma,co si zaslouzi."
btw-s graverem sympatizuju nikoliv kvuli Jessii,kterou dohromady neznam a je mi ukradena... To co napsala o Mod vis?A pak to hrdinne smazala :op. S graverem sympatizuju,pac mam doma uplne stejnyho CHLAPA,co vi o cem mluvi.Je uspesny ve sve praci,dokaze se postarat o rodinu a neplace,ze se o nej rodice a stat nepostarali..jako ty :op.Jo a gravera jsem nikdy opakuji nikdy fyzicky nevidela,i kdyz na jedno bych s nim klidne zasla.good bye
avatar
5
Dalila | 03.05.2010, 21:25:37
Naprosto souhlasím s alienovým přístupem v této záležitosti a považuju ho za velmi čestný a slušný.
Jessie samozřejmě vyjadřuju obdiv za to, co musela od těchto "lidí" ustát. Bohužel - nuly s pánským přirozením se často realizují na tom, že si dovolují na ženy a pak brečí, když se jim stane desetina toho, co udělali oni.

K tomu, že se muž dopouští stalkingu vůči ženě se raději nebudu vyjadřovat. Je to strašlivá ostuda všech mužů stejně jako jsou ostudou jeho reakce ze kterých si každý může udělat o dotyčné nule s pánským přirozením svůj obrázek.
Je ubohé, směšné a nepochopitelné, když stalkeři brečí a stěžují si na svou vlastní medicínu.

Osobně vyhošťuju nulu s pánským přirozením Gravera i jeho přítelíčky ze slušné společnosti a činím je osobně zodpovědné za všechno co se jim příp. stane protože co kdo zaseje to se mu pochopitelně vrátí. To jen nuly s pánským přirozením si myslí, že zasadí plevel a vyroste jim krásná slunečnice.

Taktéž dávám nule s pánským přirozením na vědomí, že mě opakovaně urazila (odmítám v souvislosti s "ním" používat mužský rod protože by to byla urážka všech ke kterým skutečně patří) a proto se jedná o mojí záležitost stejně jako je to záležitostí i jiných lidí. Na nějaké "cizí fighty" zapomeň. Svojí blbostí sis rozehrála fight se všema, Gravero. Tisíckrát jsme ti v dobrém radili, jak se nedostat do prdele a ty ses do ní stejně hnala jako kdyby tě přitahovala a pak když jsi do ní skutečně doběhla (což bylo předem jasné), tak jsi začala brečet a divit se jaktože v ní si.
"Jaktože jsem v prdeli? Vždyť já do ní jenom běžela!"   Ach jo.
avatar
6 Přeřazeno z kategorie Shoutboard
alien | 03.05.2010, 22:28:40
ad graverovo běsnění :-): 1. pohrůžka žalobou NENÍ obecně považovaná za privátní korespondenci. 2. rozčilování se nad jejím zveřejněním opravdu sedí od člověka, který zde bez skrupulí zveřejňoval příjmení dotyčné osoby.
Pozorovatelka
avatar
7 Přeřazené reakce
alien | 03.05.2010, 23:02:52
Tak tentokrát jsem všem hodným, milým, svatým potrestaným uživatelům i jejich přátelům reakce hezky přeřadil a nesmazal, aby slušní uživatelé taky jednou viděli, čeho je občas ušetřím.
A to ještě výjimečně vivien držela zobák a nepřidala se se svými zrůdnostmi, asi má svoje dny. :,
Nutno říct, že mazané sračky a zrůdnosti potrestaných vivien, angely, kopřivy, cheorchie, ness, enterprice/sundance/pašerák apod. jsou vysoce nad tímto čajíčkem - aby bylo jasno.
Hlavně byly ale reakce přeřazeny proto, aby byly zachovány kontexty a vlákna, a aby zase takoví jako vivien, cheorchia, graver apod. nemohli lhát, jak jsou svatí, nikdy sem nechodí, nic sem nepíšou, nevyhrožují trestními oznámeními/žalobami/udáváním adminům apod.

Právě v jejich nejlepším zájmu bylo mazání vánočnícho spam útoku vedeného primárně kopřivou, vivien, cheorchii, ness, angelou a pár dalšími, kdy během jednoho dne vložily stovky "reakcí" obsahujících pouze sračky, zrůdnosti, nadávky, zneužití osobních dat všeho druhu atd.
A osoby jako graver to schvalovaly, podporovaly a oslavovaly.
Stejně jako např. angelin blog neverendingstory, kopřivin kokot, spolukokotí koutek atd., proti čemuž jsou i graverovy aktivity spíše úsměvné.
A teď graver brečí, když se někde objeví jeho výhrůžka trestním oznámením?
Stydí se za ni?  Proč ji psal jen v osobní poště?
On, takový tvrďák, který všechno říká vždycky veřejně na férovku a nikoho a ničeho se nebojí?
Spíš je otázka, proč brečí, protože ten jeho mejl je něco, s čím by žádný člověk neměl při zveřejnění problém, pokud by to za prvé myslel vážně a za druhé pokud by byl v právu.
Tímto hysterickým křikem graver jen potvrdil, že šlo pouze o privátní nátlak a teror na Jessie, o nic jiného.
Pokud bych já na někoho podal trestní oznámení/žalobu, v klidu to zveřejním v kokonu se vším všudy a pokud to někdo zveřejní někde jinde i s celou zprávou klidně z policie, nebudu s tím mít žádný problém.
Proč má graver nepřekonatelný problém s celkem neškodným vyjádřením Jessie a dále se svou vlastní výhrůžkou Jessie, ať si každý přebere sám.
Sám graver jen na aliena, mé projekty, nebo třeba kokon naházel tolik horších sraček a hlavně PROKAZATELNĚ, NEZPOCHYBNITELNĚ LŽIVÝCH, že pokud by se měla policie vážně zabývat neškodným a hlavně pravdivým prohlášením Jessie, musela by nejdříve z fleku sebrat gravera.
Ostatně, policie a následně příp. soud (o čemž pochybuju) by přece musela relevantně posoudit, jestli je Jessino prohlášení o daném virtuálním nicku a jeho aktivitách pravdivé. A pak tedy, ať s graverem stojí všichni svatí, protože jde o jeho běžné praktiky, na které je kupa důkazů a podkladů.

Ale to jsme pořád u něčeho, co zákony nijak jasně nepokrývají.
Ovšem stalking zmíněných osob vůči Jessie, stejně jako zneužívání osobních dat definovaných zákonem nebo špinění konkrétního produktu a jeho jména pokrývají více než jasně a tam už nehraje roli, že to dělá nějaký nick, jehož občanská identita bude následně lehce rozkryta.Navíc příjmení a adresy všech zmíněných mám k dispozici jistě nejen já tak jako tak, takže by se policie nemusela moc namáhat a mohlo by se přejít k dalším krokům.
Být graverem, vážil bych své činy i slova, protože pokud Jessie učiní adekvátní kroky na svou obranu, graver půjde velice pravděpodobně bručet a jeho spoluviníci budou mít taktéž nějakou sazbu.

Osobně přístup Jessie v této věci nechápu, radil jsem jí opak toho, co udělala a také podniknutí adekvátních kroků vůči daným stalkerům.
Naopak žádné schovávání jí od jejich svinstev nepomůže, jen je povzbudí, aby přidali. Ustupování vede jen ke zvyšování jejich tlaku a pocitu beztrestnosti a moci nad něčím životem, mimonetovým i netovým.
Pokud můžu každému podobně napadenému poradit, tak o dané osobě získat všechna možná data (protože policie je neschopná), předat je svému právnímu zástupci a učinit vůči agresorovi adekvátní kroky k Policii ČR.

Dále radím, aby tři dobří kamarádi navštívili dotyčnou osobu osobně a popovídali si s ní přátelsky do očí.Nebude zpravidla třeba nic víc.
Často není nutné žádné fyzické vysvětlování, z netových rádoby tvrďáků a rádoby tvrďaček se pak stávají ve vteřině pokorní, slušní a odprošovací ovčané.
Právě proto, že policie a soudy v naší zemi jsou neschopné a na nějaké právo a spravedlnost nelze spoléhat.
A když už jsme u toho, vůbec by neuškodilo informovat graverova zaměstnavatele, spolupracovníky popř. jeho zákazníky o graverových netových aktivitách.
Pokud má rodinu, pak i jeho rodinné příslušníky.
Takové dopisy leckdy vyřeší taky dost
.
Ostatně, proto s nimi graver a podobní vyhrožují popř. je používají, jsou na zranitelné velmi účinné.
Pokud má dotyčný blog/web, kde zneužívá osobní data, učinit adekvátní kroky směrem k adminovi bloggovacího systému popř. poskytovateli hostingu.
Pokud na to člověk nemá žaludek, od toho jsou tady ti, kteří ho mají a nejsou to jen právníci (zde se dostáváme k dalším nejefektivnějším možnostem řešení, které už nebudu rozebírat).

To bychom měli shrnutí, co se dá dělat se svými privátními stalkery - prostě vůči nim postupovat úplně stejně jako oni proti tobě, i s úroky.

Jakékoliv ustupování, schovávání, kompromisy povedou jen k tomu, že agresoři nejen svůj tlak zvýší, ale použijí v budoucnu na další slušné lidi, kteří se neumí adekvátně bránit.

Jessie bych pak poradil to samé.
Inkriminované prohlášení na svůj blog vrátit, blog dále provozovat, sračky gravera i jeho přátel plošně mazat aniž by je četla (tedy vůbec je nečíst) nebo na ně jakkoliv reagovala.
A podat na neznámého pachatele s nicky graver, Vladimir, Radka trestní oznámení ohledně cíleného pronásledování své osoby a rodiny (stalking).
A rozhodně, pokud má k dispozici tři kamarády, aby gravera osobně navštívili a upozornili ho, aby se svými aktivitami okamžitě do půlnoci daného dne přestal on i jeho přátelé
or else


Ps: No a jako poslední bych Jessie doporučil, aby přijala jistou nabídku místo schovávání a těch ústupků asociálním psychopatům a stalkerům. :,
Pod svícnem je zdaleka největší tma, Jessie.
alien
avatar
8 Ad lži cheorchie, co jsou lži angely
alien | 03.05.2010, 23:12:03
Můžu jen zopakovat, že cokoliv řekla angela o alienovi po konci našeho vztahu, jsou lži.Tudíž i to, co plácá cheorchia apod.
Samozřejmě jsem nikdy nic takového apod. neřekl, nerad lžu nebo plácám nesmysly.
alien
avatar
9
alien | 03.05.2010, 23:16:52
gravere, když děláš určité věci komukoliv, natož nějakému slušnému člověku, je to věc VŠECH slušných lidí.

No a pokud při tom navíc porušuješ platné zákony dané země, je to i věc její policie a soudů.

Pokud brečíš, že by se měli v aréně rvát jen psychopatický muž a slabá žena 1on1, pravděpodobně nejsem sám, kdo s tím nesouhlasí.
Vybírej si pro své asociální hry a zločiny aspoň muže, když už ne silnější.
Nicméně osobně musím také říct, že co dělá graver, byť je to odporné a ubohé, nedosahuje v měřítku zrůdnosti, ubohosti a sraček toho, co předváděly a předvádí některé ženské jako angela, vivien, kopřiva, cheorchia, manželka, ness.
To jen, aby bylo jasno.
Samozřejmě to závažnost jeho činů nijak nesnižuje
alien
avatar
10 Přeřazeno z kategorie Shoutboard
alien | 03.05.2010, 23:35:01
Ty kecy o ovládání si nech - já se možná chovám jako ženská, ale ty jako puncovaná svině. Budeš se ještě ptát, co je osobní korespondence, gaunere? Smazat to můžeš maximálně tady, ale tohle tedy nezanikne. Teď jsem se opravdu nasral - a nic na tom nemění, že hlavně na svou blbost a důvěřivost. Jak se vysmívám jiným pro jejich testosteronové tanečky, tak ti říkám, že kdyby ses mi teď díval do očí, tak jeden z nás lehne. A ať jsem to klidně já. Hajzle zasranej.
graver

graver: Laskavě se uklidni a poděkuj svému hostiteli, že ti tu dovoluje srát - ano, vím, že ty o to vůbec, ale vůbec nestojíš. Seš jak žvejkačka na prdeli.
Dalila

co tady sakra blbnete?
Dalila

Graver: Teď si stěžuj na to, že je tady nestejný metr a nespravedlnost. I na práva popravených se bere ohled. Teď si na něco naříkej! Naříkej si na to, že je alien spravedlivý dokonce i k tobě.
Dalila

dalila: ty sklapni držku a zalez do kouta - sereš se do něčeho, po čem je ti hovno. Alien tu nerespektuje žádná práva, jen si chrání vlastní prdel. Opakuji, co mi smazal: každého, kdo aliena po téhle akci bude ještě považovat za chlapa, považuju já za sračku a onuci. Ty jsi výjimka - o tobě jsem to věděl už předtím.
graver

Spravedlivý alien tu zveřejnil mou osobní korespondenci, která se ho nijak netýká, jen a by si mě podal a ty máš ještě odvahu ho za to glorifikovat? Neserte mě, šmejdi - takový svinstvo jsem ještě neviděl.
graver

Proboha ovládej se. Já si ničeho nevšimla a to jsem střídavě čučela na kokon spolu se Spartou a Baníčkem. A obírala jsem se tady tím miniprostůrkem, kde se konala přehlídka Tvého majestátu. Nechápu, co řešíš čéče a měl by ses fakt zklidnit, vždyť to je trapné. Pokud jsi opravdu tvrdě pracujícím mužem, který si prožil své, nechápu, co Tě sem stále znovu a znovu přivádí. Pokud Ti opravdu místní osazenstvo tak vadí, proč sem furt lezeš a předvádíš své peří? To Ti opravdu tak strašně vadí, že existují i jiní chlapi, kteří dokáží zaujmout? Věnuj se svým. Zde se fakt mohutně ztrapňuješ, zejména když srovnávám naprosto konstantně a nádherně a trpělivě vedenou rétoriku aliena a Tvoje hysterčení. Bóže, takových nedozrálých chlapů co mají problém s egem a pravděpodobně s tím, kým vlastně jsou na seznamkách hejna, štěstí, že jsem našla kokon, jinak bych si chlapy už v životě nedokázala zamilovat. Být alienovi nablízku může být strašně krásné a dokážu si představit že stojím po boku nebo třeba i klečím takovému chlapovi u nohou a necítím žádné ponížení. Je to chlap jak má být, říká pravdu, klidně ať dělá cokoli u bagrů, pro mě je strážcem největšího pokladu. Nepotřebuju zde číst, že graver když mu klekne poč, stovka lidí nebude mít po několik hodin práci a že má na drahé doutníky. Proboha proč to sem vůbec má přístup? Alien is The Best
titanika

ad graverovo běsnění :-): 1. pohrůžka žalobou NENÍ obecně považovaná za privátní korespondenci. 2. rozčilování se nad jejím zveřejněním opravdu sedí od člověka, který zde bez skrupulí zveřejňoval příjmení dotyčné osoby.
pozorovatelka

Pozorovatelka: tak to slyším skutečně prvně. Nezáleží na obsahu, pokud to byla soukromá korespondence (mail, předpokládám), tak je šumák, co v ní bylo, soukromá prostě je. Pohružka žalobou v soukromé korespondenci a žaloba jako taková sou skutečně dvě rozdílné věci. A jen takový malý námět k zamyšlení: mám silné pochyby, že tohle v SB píše Graver. Mě, stejně jako ostatním "nepohodlným" (tzn. jakkoliv slušně, dovolili jsme si s jeho mimoveličenstvem nesouhlasit) Alien okamžitě blokuje všechny přezdívky, a tu zrovínka tu Graverovu tu jen tak nechá, aby ji mohl používat dál? PS: Já vím, mázneš to...no a?
Živá Mrtvá Ness

Ness: jenže to by pak byly, podle tvé logiky, soukromé i anonymní dopisy. Nechci se hádat, je to zajímavá otázka, skutečně si myslím, že když někdo někomu vyhrožuje žalobou, nebo píše "nevyžádaně" cosi vyloženě zlého a nepřátelského, tak to z tohoto hlediska, o kterém mluvíme, soukromé není.
Pozorovatelka

Gravere , nenechávej hněv příliš cloumat svým majestátem. Je to sice poučné, ale všeho moc škodí, zdraví máš jen jedno . No a pokud jsi už vychladl, mohu doporučit, vrať se zpátky na Ithaku, tady jsi prostě jako Odysseus tak nějak pohořel, Tvé antree ztratilo glanc . Náhodou ale na druhou stranu klobouk dolů, jsi takový vytrvalý bojovník , docela bych brala obdobu do svého jobu, oni kolegové už nějakou dobu jeví známky opotřebování a nezvládaj (a nepomohl jim ani Sab Simplex). No a pokud Ti stojím za pár přisprostlých slov , klidně do toho, já si je strčím do kabelky Tod´s , když už mám zmiňovat také nějaké ty atributy úspěchu. Have a nice time chap!
titanika
jaky zneuzivani osobnich dat aliene?tys sam o sobe napsal,ze ve triceti bydlis s maminkou .ze mas byt bez koupelny a spinavej zachod se sverila angela.Me to prislo k smichu,takovej Frajer jako ty a po treninku se meje v lavoru,sorry
Cheorchia

titanika: tobě totéž, co dalile: neser se do cizích fightů. ness: pozorovatelka je jessie - píše sem doslova to stejné, co poslala mně mailem. 4all: přeberte si, o čem to je. Alien dostal mailem něco, co si spolu napsali privátně dva lidi a obratem to zveřejnil - ještě s dodatkem "autor si přeje zůstat anonymní" (to se wefkovi ani nedivím). Teď se můžete modlit, aby alien NEBYL takový demokrat, za jakého ho máte. Doufejte, že tohle svinstvo udělal jen specificky mně, protože už to neustál. Doufejte, že až ho naserete vy, neudělá vám totéž. Tím s touhle žumpou končím.
graver

graver: cizí fight to není, to bys nejspíš řešil mezi čtyřma očima či dvěma brejlema, ovšem Ty potřebuješ obecenstvo, čili jsi nás všechny, co sem chodíváme, do této záležitosti radostně zatáhnul.. No jestli se skutečně poroučíš (ale moc tomu nevěřím), musím se tedy přiznat. Strašně mě mrzí, že mi říkáš taková slova jako ne..r, nebo je ti po tom ho..o. Fňuk. Moc jsem Tě chtěla zaujmout, ale asi se to nepovedlo, nejspíš jsem vzala tu tkaničku za špatný konec. A nechápu, proč stále nastavuješ tu svou autorskou investigativní reportáž Boj za převýchovu Jessie. Neměl už bys jí dát klid, pokud jsi skutečně tak vnitřně vyrovnaný a zralý muž?
titanika

for all: graver přinutil Jessie pod pohrůžkou žalobou odstranit z jejího blogu zmínky o jeho chování vůči ní - alespoň tak vše chápu. Stále jí háže rukavici, jakkoli Jessie už nechce reagovat. Stále má potřebu dokola propírat co se dělo. Stránky, které Jessie jako člověka neskutečně hanobí, pořád existují, ona však ze svého blogu musela stáhnout, co se Mr. Gravera dotýkalo. Cokoli Jessie udělá, je špatně. Dokonce jí píše nevyžádané maily. A čeká, jak ona bude reagovat, aby to následně popsal druhým lidem na svém blogu. To je můj pohled na věc. Nevěřím graverovi ani nos mezi očima, nelíbí se mi jeho přístup k lidem, měla bych obavy jakkoli s ním být ve styku. Stejně jako on varuje ostatní, já osobně varuji vás před ním.
titanika

alien: jen "stručně" - já jsem žádné tvé osobní údaje nezveřejňovala. Nikdy. A proč? Protože o tobě nic, co spadá do kategorie osobních údajů, nevím. Buď tak laskav, a už vícekrát o mně takovou (samozřejmě transparentní) lež nerozšiřuj. A věř mi, že o definici osobních údajů vím ledascos, tato problematika tvoří nezanedbatelnou část mojí práce. Druhá věc je, že ty mne zde pomlouváš. hanobíš, urážíš a vyslovuješ o mně lži, v reálu poměrně jednoduše vyvratitelné. Dej si na to bacha - je podstatný rozdíl mezi tím, když já napíšu, že žiješ se svou matkou, o které ses vyjádřil, že ji nenávidíš, než když ty uvedeš, že jsem psychopatická matka týrající svoje děti. Aliene, myslím, že blbě skončníš. Jednou tě k tomu soudu někdo dostane a pak budeš kňučet. Budiž ti jedinou útěchou, že já tím ztrácet čas nebudu, pro mne jsi pes, který štěká, ale nekouše. Mňau.
Vivien
milá titaniko, kdo s čím zachází, tím také schází. Pokud tě i dříve přitahovaly takové existence jako alien, jeví se lecos z tvého života snáze pochopitelné. Pro někoho mají tyhle autoritativní samčí typy neodolatelné kouzlo, ať hlásají sebevětší koniny. Nechceš se pustit do nějaké sociální práce? Nebo už něco takového děláš?
Vivien

aliene: spokojený znamená docela prostě spokojený. Nikoliv nasraný, otrávený, pohoršený. Většina lidí sem pravděpodobně jen nahlídne a vypadne, když si přečte pár textů. Bez dostatečného počtu reakcí nemůžeš analyzovat spokojenost uživatelů. Ale je fakt, že i to, že je zde reakcí poskrovnu (mimo ty zatvrzelé obdivovatele vs. prudiče), o něčem jistě vypovídá. Se spokojeností to ovšem bude mít pramálo společného.
Vivien

Graver: Pokud se tak stydíš za to, co jsi psal Jessie, tak jsi to psát neměl. Choval ses jako prase přede všema, tak si teď nebreč, že chceš nějaké soukromí a diskrétnost. Co sis nadrobil, to si budeš papat. Je mi líto, ale co je na netu je věc veřejná a nic si na tom nevynadáváš.
Dalila

Gravere, ty náš ťunťo. Nejdřív nadáváš na aliena a přitom jsi stejně doufal, že tě bude chránit před sračkami, které sis vytvořil jinde. Očekával jsi, že tě přes tvé sprosťárny bude chránit před Jessie. A víš co? Nakonec jsi měl pravdu a alien, když zjistil co je v textu a že ti to tak moc vadí až hysterčíš, tak to smazal. Njn. Měl bys mu poděkovat a ne kolem sebe zase kopak. Fakt jen ženská a Graver si může myslet, že bude na někoho útočit a pak ještě dostane ochranu :-) Pokud něco taháš na net, tak na soukromí zapoměň, ale to už jsem ti říkala. Urazil jsi tu už všechny, kteří tu jsou. Snad jsi nečekal, že za to dostaneš metal? Tak buď chlap a nes následky svého jednání. No jo no, tak to dopadá, když někdo přeceňuje své síly. Dobrá rada: Neprovokuj síly jež přesahují svůj rámec, ty cizí fighte.
Dalila
avatar
11 Přeřazeno z kategorie Shoutboard
alien | 03.05.2010, 23:35:29
dalilo, mne tedy ještě graver neurazil. Třeba to časem udělá. Zatím se ovšem činí jiní...Vivien
Někam přijít, všem tam vynadat, každého urazit a pak se ještě divit, že jsem nedostal ochranu - kterou jsem nakonec dostal ... to jsem snad nedělala ani já. Ach, tak Greverová logika. A to nesklidil ani polovinu toho, co zasel ačkoli mu tu každý dobře radil ať to nedělá. Kdo chce kam ... nechte ho tam jít, když si chce nabít hubu.
Dalila

Gravere, ty nemáš na to udělat cokoli, co by alien neustál. Osobnosti jako alien nebo příp. Depresista už na netu čelili takovým věcem, že si to ty ani nedovedeš představit. Co jsi tady předváděl ty byl jen směšný či trapný cirkus pro všeobecné obveselení a taky jsi sloužil jako kontrast k ostatním rozumným uživatelům protože jejich inteligence a chování na úrovni vedle tebe ještě víc vyniklo. Zase se přeceňuješ. Alien ustál potopu a ty jako malé dítě myslí, že ho rozhodí deštík. Soudnost a rozum by to chtělo. No a hlavně si nemyslet, že jsi důležitější než jsi - k čemuž jsi vždycky inklinoval.
Dalila

Titanika: Vůbec se s ním nebav, když vidíš, že se chová jako prase. Podívej se na něj. Jsi dáma a dámy se nebaví s prasety. Jestli se od něj umažeš, tak už to nesmeješ. Já už nemám, co ztratit, ale ty ano. Fakt na něj ser minimálně dokud se neuklidní.
Dalila

Grejwy, nastav prostě zadek a možná si to marquis s tvým utracením rozmyslí. Vidím že jsem se fakt v tobě neplet když jsem odmít napsat cokoli o práci s tím že bys to dokázal zneužít. Fuj, třikrát fuj. Tomu se říká intuice!
wefka
avatar
12 Hnus
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 09:47:10
Koukněmež co nám radí moudrý Buddha ohledně graverů:
"Kdo vlastní tyto čtyři špatné vlastnosti, na toho je zapotřebí pohlížet jako na člověka špatného:
Špatný člověk odhaluje chyby ostatních, aniž by se ho někdo na něco ptal, natož pak, když se ho někdo zeptá. A když je vyzván, mluví nepřetržitě a bez váhání, plně a dopodrobna o chybách druhých.
Přednosti těch druhých špatný člověk naopak zakrývá, když je na ně tázán., natož pak když na ně dotázán není. A když je vyzván, aby o nich promluvil, mluví váhavě, mnohé zamlčuje, mluví neúplně a skoupě o přednostech druhých.
Své vlastní chyby špatný člověk neodkrývá, když na ně není dotázán, natož pak když není dotázán. A když je vyzván, aby o nich promluvil, mluví jen váhavě, mnohé zamlčuje, mluví neúplně a skoupě o svých chybách.
Své vlastní přednosti však špatný člověk odhaluje, i když není dotázán, natož pak když je dotázán. A když je vyzván, aby o nich promluvil, mluví nepřetržitě a bez zaváhání, úplně a do podrobna o svých vlastních přednostech.
Člověka takovýchto vlastností je třeba považovat za špatného."
A pod to by se Wefka podepsal...
avatar
13
Z. | 04.05.2010, 12:31:35
Já to vidím tak, že to graver odnáší sám za jiné a ti šmejdi Vladimír a Radka zůstávají dál pěkně v pozadí. Jsou to outsideři a všichni jimi pohrdají, bez gravera by si jich nikdo nevšiml. Graver jde do rvaček, protože je v podstatě rovnej a rád se rve a oni si ho takhle šikovně nastrčili před sebe. Takže V+R si dál blejou v závětří ty svoje sračky, pokrytecky ho hladí po hlavičce a dělá jim náramně dobře, že za ně někdo jinej dostává přes hubu.
Myslím, že každý slušný člověk je z toho trochu zmatený, na jedné straně oasa, která vzbudí okamžitý odpor a hnus každého, kdo se tam podívá, a pak to podivné spojení s graverem, který naopak vzbuzuje značné sympatie. Byl už z Jessie tak zoufalej, že potřebuje jako spojence ty hnoje? Nebo proč si špiní svoje jméno tímhle spojením, to fakt nechápu.
avatar
14 Z..
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 13:01:27
Každopádně, člověk jež sází takovou sprostotu a sám káže o slušnosti je sám šmejd, tolik ke graverovi. V jeho případě evidetně platí že "zdání klame". Osobně mne hodně zklamal. Že byl jen zneužit bych nevěřil, je na to příliš inteligentní. Spíš si myslím že se připojil ke štvanici za články jež Jessie psal o politice, neb stačí nakouknout na jeho blog a zjistíte že je to typický modrý svazák. Právě lidi graverova typu kdysi s gustem mučili odpůrce v GULAGu, vyháněli je z gruntů a rozkulačovali, a jejich mentální bráchové zase zkopávali židy z chodníku a arozovali. Zlý, destruktivní, pokrytecký a sobecký asociál se prostě projevuje stále stejně, akorát si pro to vždy najde co nejlepší fangličku.
avatar
15 Z.
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 13:04:12
Máš ale naprostou pravdu že oasa ve mně vzbudila totální hnmus na první podívání. No a právě proto nevěřím že na první pohled sympaticky se tavějící člověk nemá li ted IQ šumící trávy by obhajoval tuto žumpu, nejsa prostě v hloubi duše zmetkem a sráčem, kterému se podobné svinstva líbí a rád se nad nimi ukájí, podobně jako nad sprostotami vůči "sockám".
avatar
16
alien | 04.05.2010, 13:17:39
Z.: Já jako tvůrce, šéf a uživatel kokonu se na každého člověka můžu podívat i jiným pro mě vše vypovídajícím metrem.
Můj webový systém je mimo jiné dokonalý tester lidských osobností.
Kdo projde a kdo neprojde, to o něm ukazuje mnohé.
Jessie zcela v pohodě prošla, graver naprosto neprošel.
Tohle nemá co dělat se sympatiemi a antipatiemi, než sem přišel graver štěkat, neznal jsem ho, stejně jako jsem neznal Jessie, než sem přišla.
No a zatímco jeden se zde choval jako totální kripl , tak druhej jako slušnej, rozumnej člověk. I kdybych nevěděl nic dalšího, pro mě jde o naprosto dostačující hodnocení.
Stejně jako se vždy vykristalizovaly osobnosti pod texty vyhraněných osobností typu aliena, Depresisty, Undry, Urvisu, Fildaska a podobných kalibrů pozitivních či negativních duševních elit.

Tak i v mém systému nelze nic hrát, dříve nebo později masky, ochrany a mimikry selžou, kdo je dobrý, je dobrý, kdo má potenciál, využije ho, kdo je zlý, je zlý, kdo nemá potenciál, nemá co využít a selže.
Nedávám na výběr a můj systém taky ne.
A uvědom si, že gravera přece každý svéprávný člověk hodnotí za jeho vlastní činy a slova, ne za jiné.
Drtivá většina lidí o žádných dalších dvou neví, i proto jsem je uvedl pro správnost kontextu.
Taktéž nic neví o nějaké Oase, pokud se bavíme o uživatelích kokonu.
Ale moc dobře ví o tom, co tady graver za své krátké, intenzivní působení předvedl a primárně podle toho je zde hodnocen.
A stejně tak je podle svého působení zde hodnocena Jessie.
Čí přesně graver vzbuzuje sympatie, netuším, ale moc takových neznám.
Zcela upřímně a fér, narazil jsem jen na tea, kde jsou zjevně nějak mimonetově zpřízněni.
Naproti tomu Jessie má sympatie vpodstatě všech slušných, rozumných lidí, které znám.
Ano, můžeme se bavit o definici slušného, rozumného člověka.
Já ho klidně můžu definovat jako stálého uživatele kokonu, který se nedostal do trestu, protože zdejší pravidla jsou pouze o elementární slušnosti, nic víc.
Takže ono není zase tak rozhodující znát celé pozadí, k relevantnímu hodnocení lidí často stačí relativně málo, což je někdy zatraceně moc.
A kdo si přečte nezkrácenou plnou verzi reakcí ze sb kolem graverova chování zde, může si taky udělat obrázek bez znalosti čehokoliv jiného o každém zúčastněném daného sporu.
Je to jako s tebou.
V klidu přijdeš, napíšeš slušně svůj názor, nikomu zbytečně nenadáváš a i když stojíš na straně gravera, je to zcela OK a respektovatelná reakce.
Přesně něco, čeho graver není schopen, chovat se slušně a psát bez invektivů na všechny strany, natož snad konstantně.

Naproti tomu Jessie a její příspěvky zde byly vždy striktně maximálně slušné a rozumné, nikoho nenapadala, neškodila, snažila se pomoct, respektovala systém a pravidla.
graver se u mě pohřbil dávno předtím, než jsem se dozvěděl o tom honu na Jessie.
Podle schopnosti slušného, rozumného chování snad lze lidi hodnotit dost jasně a myslím, že víc netřeba.
Kdo se za gravera schovává nebo ne, je zde v hodnocení jeho osoby irelevantní, každý je hodnocen sám za sebe.
Já taky jako šéf kokonu reprezentuju tým Adminů a Redaktorů, ale každý jsme a budeme logicky hodnoceni nejen jako tým, ale i sám za sebe.
graver používá svinstva a podpásovky celkem běžně a často i nesmyslně až úsměvně i v běžné komunikaci a uživatelské aktivitě.
Taková osoba se těžko bude jinde ve vyhrocenějších situacích chovat jinak, naopak na křivárnách a svinstvech přidá.
Mně osobně je graver venkoncem ukradený, zásadně řeším jakákoliv svinstva, porušování práv a svobod slušných lidí, svinstva hajzlů a píč atd.
Z velké části jde o princip, pokud se chce jakýkoliv člověk považovat za slušného, neměl by žádnému zlu ustupovat, ani k němu mlčet a nebojovat proti němu, pak je jeho součástí a schvaluje ho a podporuje.A nakonec dojde i na něj a jeho blízké .
Takže každý takový případ je otázkou celé společnosti, ač to tak nevypadá.
Každé zlo a svinstvo ponechané bez povšimnutí, je selhání systému, společnosti a všech slušných lidí.
Ostatně, třeba i kvůli tomu tebou zmíněnému zmatku je dobré udělat v záležitosti nějaké jasno.
Ovšem tam, kde se jedna strana nezná ke svým výhrůžkám za oponou, těžko budeš dělat jasno.
No a zrovna já jsem ten poslední, kdo by úmyslně stranil jakékoliv západní ženské proti muži.
Pokud to není nezpochybnitelné, vždy jsem předpokladově na straně muže.
Tvou reakci respektuji, takhle nějak by mělo vypadat slušné vyjádření vlastního názoru a pak už je jedno, jestli se diskusní strany shodují nebo ne, diskuse není nutně o shodě, ale právě o vyjádření a vyjasnění názorů, postojů, myšlenek, faktů.
Myslím, že pokud by byl graver slušný chlap, prostě by se na Jessie vysral a šel si svojí cestou, ne?
Když to udělá i chlap jako já ohledně psychopatické, stalkerské bejvalky, proč ne u cizí ženské.
Nenarazil jsem na jediný relevantní důkaz, žy by Jessie jakkoliv gravera poškozovala, natož protizákonně.
A její obecné vyjádření o graverových aktivitách - to je celkem směšné brát jako poškozování kohokoliv a čehokoliv, není tam krom virtuálního nicku vůbec nic, co by mohlo gravera poškozovat, pokud má jako chlap aspoň minimální kvality a sebevědomí.
Kdybych měl já nebo Dalila popř. Depresista takto střečkovat a hysterčit, když na naši adresu podobní jako graver, vivien, angela vynesou skutečné lži a sračky, policie by se ze všech trestních oznámení zbláznila.
Podívej se sem: http://alienuvkokot.bloguje.cz/
Zvláště pak na text Angel o mé osobě.
http://alienuvkokot.bloguje.cz...hp
Ty graver schaloval a oslavoval, a teď tady brečí a chce podávat trestní oznámení na základě obecného vyjádření, natož podle všeho pravdivého.
Kdyby se měly řešit prkotiny jako Jessiino vyjádření, co by asi tak měla policie dělat se špinícími, vykrádacími copy blogy tohoto typu a osobami typu angela a kopřiva?

Proti tomu co je tam, je Jessiino vyjádření jen vánkem na dobrou noc a graver tragikomický šašek hysterčící a brečící z pro každého chlapa s koulema nepochopitelných důvodů.
V každém flamu na novinkách i jinde máš milion osobních napadnutí virtuálních nicků, proboha když budou všichni za tohle podávat trestní oznámení/žaloby, bude to jako v USA, a hlavně lidi graverova typu používající lži skoro neustále v každém druhém příspěvku půjdou za katr první.
Rváče si představuju trochu jinak.
Ono i rvaní bez pravidel má svoje pravidla a já jako rváč nebudu kopat do bezvládného ženského těla na zemi, i kdyby to byla moje bejvalka angela (naopak by se to samozřejmě stalo, ale to už je jiná pohádka).
alien
avatar
17 O tragokomických
Vivien | 04.05.2010, 14:59:48
brečících šašcích by neměl skuhrat ten, kdo sám šel fňukat k D-fensovi.
avatar
18 Vivien
Cheorchia | WWW | 04.05.2010, 15:54:52
:) tohle bylo od aliena moc hezky,jak me poslechl na slovo a mazal na D-F.Dominant :op!
avatar
19 graverova inteligence
alien | 04.05.2010, 17:08:43
Objektivně vzato tak slavná nebude.
Když se podíváte na jeho schopnost chápat jednoduché, průměrné a složité premisy.
Např. on dodnes skutečně nepochopil základní systém kokonu.
Nechápe rozdělení na regulované a neregulované kategorie.
Že není schopen pochopit, co obnáší pojmy Slušně, Fakticky, Smysluplně - dobrá, s tím má problém kdekdo a on je schopen občas napsat SFS reakci, pokud se oprostí od invektivů, ale princip nechápe, píše, jak mu to zrovna přijde na jazyk a vydává to za rebelanství a hrdinství nerespektu k systému a pravidlům, kterými opovrhuje - ve skutečnosti jim ale nerozumí a tyto jednoduché premisy jsou mimo spektrum jeho vnímání a škatulek = nelze opovrhovat něčím nebo proti tomu rebelovat, když tomu nerozumíš, pak je to někde jinde a jsi pro smích, což on v tomto tématu vždy každému stálému uživateli kokonu je.
Přičemž tvrdí, že ta pravidla četl a rozumí jim, hojně se o nich vyjadřuje, ale vždy naprosto mimo.

-Pokud si všimnete jeho prvních reakcí v jeho flamu ze sb, tak se naprosto neovládal, byl plně pod vlivem emocí = nebyl schopen racionálního uvažování = v tom okamžiku byl na úrovni nejhloupější ženské.
Dále si lze povšimnout jeho nadávek na Jessie při její žádosti o smazání textu obsahujícího osobní korespondenci (žádost způsobem, jak má od slušného člověka vypadat vs. jak vypadá to samé v podání gravera...), kde vůbec nepochopil jednoduchou premisu, že Jessie nežádá o smazání jeho sprostých reakcí resp. jedné z nich, ale o smazání inkriminovaného textu.
Kdo neumí ovládat své emoce a jedná často pod jejich vlivem, moc inteligentně se chovat nebude, natož pak rozumně a svéprávně, bude každopádně dělat množství úsudkových chyb, nebude chápat mnoho premis, bude jednat zkratkovitě, neuváženě, labilně, hystericky, prostě jako vyjahoděná ženská.

-Pokud je tedy graver emočně zcela v klidu, je při dobré vůli schopen napsat zajímavou, +- inteligentní reakci.
Ale jakmile se vychýlí na emoční ose ze středu doleva nebo doprava, okamžitě ztrácí průměrnou schopnost úsudku, tvoření a chápání premis, a uchyluje se ke sprostým hýkancům bez jakéhokoliv smyslu, nevidí kolem sebe a má před očima rudo.

-Má nízkou schopnost chápání mluveného i psaného slova.
Považuje se za vysoce inteligentního a chápavého, pochytil některé vnímací techniky a používá je, i když na ně nemá inteligenční kapacitu.
Například letadlové čtení a vyhodnocování textu, které lidi s mozkovou kapacitou aliena, Depresisty, Urvisu mohou bez ztrát využívat, on používá, ale kapacitu na to nemá, takže má následně ve vyhodnocování textu vypadávají zásadní premisy a někdy i celý text.
Jeho reakce tedy v diskusi i flamu působí velmi zmateně, nesouvisle, offtopic.
To by se ještě dalo napravit, kdyby uměl používat další techniku resp. na ni měl schopnosti, znalosti a myšlenkovou kapacitu - statementy.
Ovšem jeho snaha o statementy zpravidla dopadá opačným směrem, tedy proti němu samému.
Bez nadsázky, gravera stačí prostě nechat déle mluvit, odstřelí se sám.
Když se to srovná např. s vivien, ta sebe a svou inteligenci a svéprávnost odstřelí jen občas, jako např. dnes ohledně objektivity bejvalek ohledně bývalých.Jinak napapouškovaná moudra a techniky zvládá v rámci od přírody přidělené kapacity naskládat do shluků vět obstojně a mezi většinou pologramotných západních ženských a některých jejich hafíků působí nadprůměrně inteligentně.
Ale nedejbože, když se vivien ocitne ve skutečné argumentační, faktické, logické diskusi s jakýmkoliv rozumným mužem nebo chladně trochu logičtěji a klidněji uvažující ženou (dalila nebo mladá angela), pak nemá žádnou šanci a okamžitě skončí tam kde graver - u osobních invektivů, plácání nesmyslů a okecávání.

-Lze u něj sledovat znaky primitivismu a možná i určité menší dopady chlastu, ran do hlavy a hulení (?).
Nic závažného, ale právě v jakékoliv SFS diskusi se to hodně projeví a není schopen udržet koncentraci, inteligenční a myšlenkovou hladinu na vyšší úrovni, a chápat i jednoduché premisy, o složitých nemluvě.
Je naopak schopen se krátkodobě v dikusi chytit v tématech, které osobně zažil nebo jsou jeho koníčkem, tam čerpá instinktivně ze zkušeností a přepisuje je na slova, ale opět problematiku nechápe a nerozumí jí.
*Celkově vzato graverova přirozená inteligence je spíše podprůměrná a svůj určitý potenciál k naučené inteligenci taktéž využil maximálně na deset procent tam, kde ho např. vivien využila na 100%.
Tím ani omylem nechci říct, že by byl graver blbec.
Jen konstatuji, že jeho přirozená i naučená inteligence je podprůměrná, o rozumu, argumentačních schopnostech, chápání a vyhodnocování premis, porozumění mluvenému slovu ani nemluvě.
Vivien bych hodnotil jako průměrnou, nadprůměrně působí jen proto, že většina ženských jsou neskutečně tupé slepice.
Jakmile se dostane do stínu skutečně inteligentní ženy, okamžitě skončí u invektivů a zmateného kvokání.
Pokud se ocitne v diskusi s průměrně inteligentním mužem, měla by radši mlčet, protože to dopadá katastrofálně.
Ale vivien zde rozebírat nebudu, na to je pro mě příliš nezajímavá.
graver je zde částí tématu, tak jsem nabídl jeho menší analýzu negativních projevů jeho lehce podprůměrné inteligence.

Pozor, záměrně jsem inteligenci dělil do více segmentů a ani omylem nemíním nikoho diskriminovat na základě nějakého pomateného IQ daného přírodou.
Co hodnotím většinově, si každý může při velké snaze vypracovat, až do stropu svého potenciálu.

Jako dokonalý příklad těchto rozdílů u jedné osoby dané výběrem životní cesty a prací na duši a mysli bych jako vždy uvedl mladou a starší angelu.
Kdysi byla inteligenčně, myšlenkově, duševně a diskusně na úrovni vysoce nadprůměrného muže, bez problémů v diskusi smetla průměrné muže a držela rovnocenný krok i v hlubší diskusi s alienem.
Dnes je na úrovni špatně vyspané vivien a je to spíše smutné, protože při dokončeném vývoji ženského jádra po období 13-18 už to lepší být nemůže a být to jen horší.
Škoda promrh(d)aného obrovského myšlenkového a duševního potenciálu, který jsem už předtím ani potom neviděl.
Z osvíceného chlapa v ženském těle povrchní, prachsprostá, prázdná, bezobsažná ficka bez duše, určená jen na špatnej šuk ožralým vidláckým prasatům a k rození jejich tupých prasečích potomků.
Ale s tímto přerodem jsem se už kdysi naštěstí vyrovnal a smířil, a dostal doživotní poučení v praxi o tom, o čem jsem do té doby psal.Tedy, že je jedno, co je žena v této vteřině, v příští může být a pravděpodobně bude někdo úplně jiný ve všech ohledech.
Nicméně zažít to v nejbrutálnější možné podobě na nejbližším člověku je životní škola i pro cyniky, flegmatiky a znalce ženských.
Ale moje osudová kurva byla mnohem horší, proti ní byla angela procházka růžovým sadem. :,
alien
avatar
20 aliene..
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 17:15:25
..jsou lidé co na rozdíl od gravera nedokáží napsat slušnou a smysluplnou reakci ani když jsou v klidu. Třebas taková Kopřiva nebo Vladimír. takže já bych ho aji trochu pochválil. Jinak mu ještě chudáčkovi managerskýmu jebne žilka a už nám nebude moct psát o svých hyperdrahých doutníčcích a suprdůležitých služebkách do švajcu kde dělá beztak gastarbeitra na veřejných hajzlech..Trochu soucitu příteli, víš jak se image a sebeprezentace pro modrého svazáka důležité? Co když mu jebne žilka, budeme ho mít na svědomí!
avatar
21 Vivien...
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 17:17:14
..brečícího šaška zde máme jen jednoho - gravera. Pláčeš na špatným hrobě, lištičko.
avatar
22 Ke graverově slušnosti a čestnosti
alien | 04.05.2010, 18:47:17
http://graver.bloguje.cz...lien.php
Vyplatí se (nejen) jeho reakce přečíst.
avatar
23 Veverčáku
Vivien | Mail | 04.05.2010, 18:48:40
to je věc názoru. A těžko můžeš dokázat, že ten tvůj je lepší mého.
avatar
24 Vivien..
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 18:51:01
..navrhuji tedy zavést do hlasování další kategorii - o největšího šaška.
avatar
25 Vivien...
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 19:00:50
..mimochodem nepotřebuji dokazovat že by můj hlas měl větší váhu. Za mým stojí fakta za tvým nejspíš jen pocit a to mi zcela stačí wewi wew...
avatar
26 Milá/ý Wefko
Vivien | Mail | 04.05.2010, 19:10:42
oba víme, že ses již několikrát zmýlil ve svém odhadu, navzdory původnímu svému přesvědčení, že v ruce třímáš nevyvratitelná fakta.
Nenapsala jsem...čí názor má větší váhu...protože mít lepší názor není totéž. A rovněž o pláči zde nemožno se svářiti, není-li žádného.
avatar
27 vivienn
Czarna wefka 007 | Mail | 04.05.2010, 19:26:03
No jo. Leč kulturní okruh náš je dán jednoznačně a kopání do ležící ženské jest v něm eklhaft.
avatar
28 Wefka
Vivien | Mail | 04.05.2010, 19:35:59
To jo. Do věci samotné nevidím a nemám dostatek dat k provedení analýzy. Tím je pro mne kauza Graver (a spol.) x Jessie mimo koment.
 

Náhledy fotografií ze složky Pohoda v oaZe

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(graver, 19. 5. 2010 9:20)

Takže žádnej...

.....

(1234, 18. 5. 2010 22:09)

asi takovej jako paní graverová a žena graverova:-))

...

(graver, 18. 5. 2010 20:57)

Možná je, možná není...

Jana Pavlikova

(1234, 18. 5. 2010 18:07)

gravere, je rozdíl mezi Pavlíková a Pavlíkova:-))

...

(graver, 18. 5. 2010 17:52)

Ne, ta nabídka byla imho na publikování v kokonu pod novým nickem. Kdyby to někoho moc zajímalo, studoval by třeba rétoriku Jany Pavlíkové. Ale to je její věc, nám to může být v rusutur.

Přijetí jistých nabídek ??

(Vladimír 2, 18. 5. 2010 11:37)

Tím chcete naznačit, že Jana F. přijala nabídky aliena a wefky a začne je uskutečnovat? Že bysme měli očekávat návštěvy Janiných kamarádů k vyřízení "věci", nebo návštěvu wefky spojenou s rozkopáním dršky a nasráním do krku jak sliboval?
No co se dá dělat: hlavně aby s nimi vždy přijel i šéfredaktor závodního časopisu "Železný vpich" aby měli pracující při kalení oceli taky nějakou zábavu.

...

(graver, 17. 5. 2010 20:42)

"Po dohodě s graverem zveřejňuji ještě toto..." - takže už i toto "toto" je minulostí - odstraněno.
"bych Jessie doporučil, aby přijala jistou nabídku místo schovávání a těch ústupků asociálním psychopatům a stalkerům. Pod svícnem je zdaleka největší tma" - doporučení bylo přijato.

u aliena...

(graver, 6. 5. 2010 14:28)

... vždy vyhrají ti, kteří vyhrát mají. Proto je možné psát ódy na vítězství předem. Zatímco bezkoulý graver utíká z boje, wefka, která má koule i za ušima, morálně vyhrává tím, že graverovi velkoryse nepošle výzvu. Těžko pak hledat skutečného vítěze, že?

Oslavy

(Vladimír 2, 6. 5. 2010 10:05)

U aliena se již píší oslavné básně na vítězství
http://alien.bloguje.cz/847688-grejvy.php
wewi wew...

Jak to asi musí vypadat na wigwamu?
Tam musí být průvan sraček jak u prdele po cibulačce.

.......

(1234, 5. 5. 2010 20:36)

já se jen divím, že z útoku na anketu neobvinil i mě:-)))

...

(graver, 5. 5. 2010 20:23)

Tak mě napadá, co ten alien vlastně bere, když tvrdí, že nechlastá (a to mu docela věřím, protože tohle z člověka pouze chlast neudělá). V každém případě to musí být kvalitní matroš...

!!!

(graver, 5. 5. 2010 20:15)

A máme tu další senzační odhalení! Graver se pokusil zmanipulovat alienovu anketu O největšího... no, prostě aliena: http://alien.bloguje.cz/847650-cileny-utok-na-ankety-kokonu-nekolika-bloggery-a-jejich-prateli.php
Ano, tváří v tvář nedostižnému IT specialistovi nemohu déle skrývat, že jsem pomocí speciálního software, vyvinutého na zakázku v laboratořích NASA specificky proti alienovi, vygeneroval několik desítek milionů falešných kliků na volbu "alien". Běda, vše marno. Byl jsem odhalen "Na základě dostupných dat, informací a jejich vlastních veřejných i soukromých vyjádření" (nepochybně jsem se někde soukromě či veřejně vyjádřil, že mám v úmyslu provést takovou 3,14čovinu jako klikat na nějaké nablblé ankety). IT guru sice v logu nemohl najít mou IP adresu (není to možné ze dvou důvodů: za prvé je mi anketa toho megablba zcela u prdele a za druhé ta IP není jedinečná), ale jeho vrozená intuice mu dala poznat, kdo se skrývá za jakým anonymizérem (na něco Mistr ovšem pozapomněl :-)).
Marné tedy byly mé podlé snahy. Skutečným vítězem ankety O největšího píčuse kokonu se i bez mých zvrácených skutků právem stal alien - nejen díky výše uvedenému článku.

No co, když anketa nevychází podle předpokladu, vyhlásíme hackerský útok a ve jménu Spradlnosti hlasování poněku poupravíme.

:-))))))))))

(1234, 5. 5. 2010 19:38)

na moje opakované dotazy jak že já pronásleduji janu mi odpovězeno nebylo dosud:-) takže co provádím za nezákonné činnosti třeba zrovna já asi taky neodpoví....zmůže se jen na vyhrožování násilím, udáváním apod...stejná sorta jako čivava.

???

(graver, 5. 5. 2010 13:14)

"O každém z vás mám dost informací o vašich nezpochybnitelně nezákonných činnostech, které jsem už v minulosti předal svému právnímu zástupci "

To ten přírodní úkaz opravdu napsal? Já ten jeho duševní vomitus nijak pozorně nečetl.
A já myslel, že všechny právníky považuje za zmrdy a věší po kandelábrech. Většina z těch jeho výblitků je o tom, jací jsme ošklivouččcí, že chceme na někoho podávat trestní oznámení.
Bože, to je žvanil. Ono to sedí někde ve sklepě, nabádá ostatní, aby mi v temné uličce rozbili hubu - a všechno už zná o našich "nezákonných aktivitách". Kdybychom ho vyzvali, aby uvedl aspoň jednu, bude z toho výmluva na půl mega.
Tak tenhle kousek se povedl - policejní akademie hadra...